Silniki TD kilka pytań

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
treborrrrrr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 20:40
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: treborrrrrr » pt kwie 25, 2008 13:21

mam ten samochód od tygodnia.
Ile pali nie wybadałem bo jeszcze pełnego zalania nie przejechał.
Co do dymu to na zimnym po odpaleniu zanim zacznie stabilnie pracować to kopci na kolorowo.
jak nagrzany to jeszcze nie widziałem dokładnie ale przyspiesza dynamicznie od niecałych 3000 przy 4000 wgniata. Puszczam gaz i jest wtedy chmura czarnego dymu.
olej tak samo nie wiem jeszcze, ale sprzedający mówił że nie. Ale na pewno wylewa go przez pokrywe zaworów. Wieczorem wsadze do niego kogoś i będę obserwował wydech.

[ Dodano: 25 Kwi 2008 13:25 ]
Właśnie propo tego xado itp produktów. Czy to naprawdę pomaga? temat magnetyzerów już prześledziłem i każdy może dojść do wniosków do których też doszedłem, że na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może. Co do specyfików dolewanych do oleju paliwa itp. jestem ostrożniejszy a już napewno nigdy nie wleję niczego do układu chłodzenia.



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » pt kwie 25, 2008 13:33

Nie musisz dzisiaj na moje pytania odpowiadać - miej je na uwadze przez parę dni.Zwróć uwagę na dym - jego zabarwienie.Błękitny/niebieski na rozgrzanym może mówić o oleju ale to trzeba połączyć z ubytkiem w misce.Czarny - świadczy o nienajlepszej pracy wtryskiwaczy.
Pompa - jak by siadała to nie te przyśpieszenia , no i rano pomimo świec byłby problem z odpaleniem.
To tak w dużym skrócie.
Co do xado - pisz na prive...Poszukaj tu w tematach ceramizery - tam mnie znajdziesz. :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 410 gości