[mk2] jak zmienić podświetlenie deski??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

macv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 19:48
Lokalizacja: Kielce

[mk2] jak zmienić podświetlenie deski??

Post autor: macv » śr wrz 28, 2005 18:52

dzisiaj jusz założyłem panel ogrzewania z nowym niebieskim podświetleniem wygląda suuper a wszystko dzięki miłym fotumowiczom z vwgolf.pl :) serdeczne dzięki za pomysł :)
ale teraz do rzeczy z racji tego że zegaty są podświetlone na zielono a panel na niebiesko to chciałbym je także tak podświetlic więc rozkręciłęm wszystkie te plastiki śrubki od zegarów tesz ale nie mogłem ich wyjąc ani nigdzie nei widziałem jak sie dostać do żarówek :( a jak skręcałem to rozwaliłem kontrolke ręcznego :( czy jest jakis trik żeby wyjąc te żarówki czy trzeba całe zegary wyjmowac jeśli tak to jak trzeba jakoś "od dołu" odkręcac prędkościomiesz?? dzięki za wszelkie rady :)



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » śr wrz 28, 2005 19:24

Przedewszystkim uzyj opcji SZUKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! A po drugie jest taki dzial "porady" na takiej stronie vwgolf.pl tam jest wszystko ladnie wytlumaczone.


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

Robroypl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: wt sty 11, 2005 00:59
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Robroypl » śr wrz 28, 2005 19:28

Żarówki są na zewnątrz zegarów, dwie u góry i 1dna z tyłu jeśli masz wersje z elektronicznym zegarkiem, a co przeróbek to po to ktoś stworzył porady żeby z nich korzystać, ja proponuje motyw z zegarami UV, sądze że wyglądają najlepiej. Pozdro



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr wrz 28, 2005 20:19

Bo żeby rozebrac licznik to trzeba go najpierw wyjąć.Należy wypiąć wtyczke i linke od prędkościomierza. Ale o tym wszystkim można przeczytać na www.vwgolf.pl w dziale porady. I jest tam nawet o tym jak zmienić podświetlenie :P


Obrazek

Awatar użytkownika
miszel78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:51
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Kontakt:

Post autor: miszel78 » czw wrz 29, 2005 00:56

link z którego ja korzystałem i polecam :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości