Wymiana wkładki stacyjki po włamaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

p.dziub
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 27, 2008 19:53
Lokalizacja: Krynica

Wymiana wkładki stacyjki po włamaniu

Post autor: p.dziub » śr lut 27, 2008 20:03

Po pierwsze to witam wszystkich .
A to jakie mam pytanie . Dziś próbowano ukraść moje cudo passata 1.9 tdi rok 1999 i wyłąmano mi zamek w drzwiach i rozwiercono wkładkę w stacyjce szczęśćie od boga że sąsiad spłoszuł tego gnoja bo niebyło by tego tematu . Pytanie jes następujące czy muszę wymienić i kodować nowe kluczyki kiedy moje stare działają otwierają i zamykają auto . Czy wystarczy jak wymienię wkładkę w stacyjce i zmienię grot z noweej stacyjki do starych kluczy?
Ostatnio zmieniony śr lut 27, 2008 20:16 przez p.dziub, łącznie zmieniany 1 raz.


Wyłamali mi zamki

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr lut 27, 2008 20:09

kup sobie starszą stacyjke , tylko taka do której dasz rade wsadzić kluczyk ten co masz , potem wyciągasz sobie rozwaloną wkładke , a tą co kupisz to dopiłuj zapadki do twojego kluczyka , da sie bez problemu i najmniejszym kosztem



p.dziub
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 27, 2008 19:53
Lokalizacja: Krynica

Post autor: p.dziub » śr lut 27, 2008 20:17

Takiej odpowiedzi potrzebowałęm. Oby złodzieje omijali nasze auta
.Więc nietrzeba kodować kluczyków to super odpada kilka stów.


Wyłamali mi zamki

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr lut 27, 2008 20:21

tylko problem jest z wyjeciem samej wkładki , reszta to pryszcz

[ Dodano: 27 Lut 2008 19:24 ]
ale jak masz starą rozwaloną to zobaczysz sobie gdzie należy nawiercic otworek w obudowie żeby nacisnąć bolec który blokuje wkładke w obudowie



p.dziub
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 27, 2008 19:53
Lokalizacja: Krynica

Post autor: p.dziub » śr lut 27, 2008 20:29

Dzięki myśle że dam sobie już rade znalazłem na allegro same wkładni z grotami za 50zł więc ok niejest drogo.


Wyłamali mi zamki

PpPp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 10, 2007 17:04
Lokalizacja: podhale

Post autor: PpPp » śr kwie 23, 2008 08:36

Ja mam z kolei uszkodzoną wkładkę,ale ze starości.Zamówiłem na allegro nową i jak dotrze to postaram sie strzelic pare fotek w trakcie wymiany.Mam nadzieje ,że komus sie przyda.

[ Dodano: 24 Kwi 2008 10:17 ]
No i sie pozmieniało.Jak pi...łem we wkładke dwa razy młotkiem to nagle kluczyk zaczął się obracac jak w nówce.Nową wkładke mam,ale w takim wypadku na razie nie wymieniam.I tu nasuwa się konkluzja;Najpierw stuknij-puknij,a potem wymieniaj.


golfisco

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości