problem z przewodami WN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

problem z przewodami WN

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 22:39

witam
Nie wiem chyba jestem jakiś przeklety , czy zaczarowany byłem dziś wymienić tygodniowe przewody WN Beru firmowe i co dostałem nowe , podnoszę teraz maskę a tam dyskoteka już nie wiem co o tym myśleć chyba jestem jakiś pechowy , raz kupiłem jakieś jom czy cuć iskrzyły kupiłem beru i iskrzą wymieniłem dziś pojeździłem do wieczora delikatne szarpanie się zaczęło i znowu iskrzą przewody co jest czy to możliwe że te beru to taki bad ziew czy ja porostu mam pecha pozdrawiam wszystkich i czekam na jakieś sugestie
Mk II 1.8 Gt Specjal 1989r RP 90 koni
Ostatnio zmieniony wt kwie 22, 2008 22:40 przez trepicjusz, łącznie zmieniany 1 raz.


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt kwie 22, 2008 22:45

A świece nie są "zajechane" ?


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 22:46

zodiak pisze:A świece nie są "zajechane" ?
nówki NGK


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt kwie 22, 2008 22:52

To dziwna sprawa Beru jest jaknajbardziej OK.
W MK2 16v miałem kilkunastoletnie kable Beru i nigdy nie było najmniejszego problemu choć miałem LPG (nigdy nie "kichnął" na gazie anie nie wypadały zapłony nawet przy dużej wilgotności).


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » wt kwie 22, 2008 23:00

trepicjusz pisze: beru to taki bad ziew

Już nie pierwszy raz słyszałem, ze naowe kable beru i świecą :crazy:
Patrzyłeś wogóle kto je wyprodukował ? może to jakaś chińszczyzna ? bo to jest dla mnie bynajmniej dziwne, że np moje kable pewnie od nowości nikt ich nie zmieniał i nie świecą a tu nowe świecą...



trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 23:06

mmarek pisze:
trepicjusz pisze: beru to taki bad ziew

Już nie pierwszy raz słyszałem, ze naowe kable beru i świecą :crazy:
Patrzyłeś wogóle kto je wyprodukował ? może to jakaś chińszczyzna ? bo to jest dla mnie bynajmniej dziwne, że np moje kable pewnie od nowości nikt ich nie zmieniał i nie świecą a tu nowe świecą...
wyprodukowano gdzieś we Francji tak jest napisane na pudełku no załamałem się prawie 100 i to samo co w kablach za 50 zł jakie jeszcze kable można kupić firm bo mnie zaczyna powoli krew zalewać czy do polski to jakiś badziew idzie ostatnio kupiłem
olej castrol w Niemczech 5 litrów a kolega kupił identyczny tylko w polsce 4 litry oleje identyko to samo oznakowanie a kolor w szklance inny no mam wrażenie że do polski zaczynają trafiać jakieś odpady


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » wt kwie 22, 2008 23:12

Może przyczyną iskrzenia nie są przewody. Niestety ostatnio zauważyłem, że nowe części potrafią być zepsute nawet dobrych firm. Ostatnio wymieniałem czujnik temp. i termowłącznik wentylatora w silniku RP, czujnik zawyżał 15 stopni, a termowłącznik włączał wentylator na 5s... w obu przypadkach Vernet :grrr: Oddałem do sklepu, na szrocie kupiłem wiele taniej stare, ale oryginalne i chodzą do tej pory. Ostatnio kupiłem świece NGK, zawsze były Made in Japan, teraz są Made in France...


pzdr


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 23:22

nerlst pisze:Może przyczyną iskrzenia nie są przewody. Niestety ostatnio zauważyłem, że nowe części potrafią być zepsute nawet dobrych firm. Ostatnio wymieniałem czujnik temp. i termowłącznik wentylatora w silniku RP, czujnik zawyżał 15 stopni, a termowłącznik włączał wentylator na 5s... w obu przypadkach Vernet :grrr: Oddałem do sklepu, na szrocie kupiłem wiele taniej stare, ale oryginalne i chodzą do tej pory. Ostatnio kupiłem świece NGK, zawsze były Made in Japan, teraz są Made in France...


pzdr

silnik jest fabrycznie nowy z niemiec z całym nowym osprzętem w fabryce chcieli dać mi kable bosza a ja nie chciałem sam już nie wiem co myśleć o rzekomo oryginałach , znajomy właśnie do mnie teraz dzwonił i mówi że miał 5 kompletów walniętych kabli Beru zmieniane w serwisie na miejscu VW dopiero 6 były ok i co o tym myśleć

[ Dodano: 22 Kwi 2008 23:23 ]
masakra

[ Dodano: 22 Kwi 2008 23:29 ]
jak nie przewody to co kopułka nowa aparat zapłonowy nowy a śrubokrętem jak dotknę do obudowy kabli to iskry lecą nie wspomnę o wodzie to już dyskoteka


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » wt kwie 22, 2008 23:40

Pożycz od kogoś na chwile przewody kto nie ma takich problemów i będziesz wiedział czy na 100% przewody.


pzdr


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 23:47

nerlst pisze:Pożycz od kogoś na chwile przewody kto nie ma takich problemów i będziesz wiedział czy na 100% przewody.


pzdr

przed chwilą zakładałem oryginały sprzed 15 lat i silniczek nawet iskry nie dał po sobie nawet jak lałem wodą


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » wt kwie 22, 2008 23:51

To może kup w innym sklepie, może w tym dostali jakąś wadliwą partię i tak będziesz wymieniał do...


pzdr


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » wt kwie 22, 2008 23:57

nerlst pisze:To może kup w innym sklepie, może w tym dostali jakąś wadliwą partię i tak będziesz wymieniał do...


pzdr
mieszkam na wsi wiesz tu takich kabli drogich nikt nie kupuje jak kupuje nowe części to idę rano przed 8 to wtedy mam pewność że towar dostane tego samego dnia bo po 8 zamawiają ale morze masz racje pojadę do Łomży to może coś lepszego będą mieli


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości