Problem ze skrzynią biegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Problem ze skrzynią biegów

Post autor: trepicjusz » pn kwie 21, 2008 21:54

Witam jak w temacie mam golfa II 1,8 Gt specjal 89r silnik RP 90 kucy i mam problem ze skrzynią biegów podczas jazdy na wsteku coś puka i teraz mam pytanie czy kończy się bieg wsteczny czy jest opcja naprawy lub wymiany tego trybu , dokupienia go ewentualnie czy ma ktoś taki mechanizm na sprzedaż pozdrawiam i czekam na jakąś pomoc z waszej strony


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

STACH8005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 21:51
Lokalizacja: zambrów

Post autor: STACH8005 » pn kwie 21, 2008 22:28

hej kolego jestem tu nowy ale nieco wiem masz wylamany zab na trybie wstecznego biegu jak wolno bedziesz cofal to jeszcze ci posluzy troche


stanisław g

trepicjusz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pt mar 07, 2008 12:29
Lokalizacja: Łomża

Post autor: trepicjusz » pn kwie 21, 2008 22:32

STACH8005 pisze:hej kolego jestem tu nowy ale nieco wiem masz wyłamany ząb na trybie wstecznego biegu jak wolno będziesz cofał to jeszcze ci posłuży trochę
witam
nowego kolegę na wstępie , tyle to i ja wiem teraz cały czas zastanawiam się czy gdzieś taki tryb można dokupić i czy ewentualnie ktoś z forumowiczów morze ma skrzynie w częściach na sprzedaż bo jak nie zrobie tego do maja to nici z majówki liczę na litość jakiegoś forumowicza


Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości