[mk3] przednia szyba ... help :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[mk3] przednia szyba ... help :(

Post autor: DuZy » pn wrz 26, 2005 20:28

witam ... widziałem na forum sporo osób z Białegostoku i okolic więc postanowiłem napisać ... ma ktoś do sprzedania przednią szybę do Golfa 3 albo może wie gdzie można taką kupić w Białymstoku lub okolicach (im taniej tym lepiej oczywiście ;) nie musi być nowa ani oryginalna) ... byłbym wdzięczny za każdą pomoc ...



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt wrz 27, 2005 08:45

zobacz może w autoglass jaan, ul.Ogrodniczki 1/2 tek 085/6525642 www.jaan.com.pl



Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » wt wrz 27, 2005 17:03

ech ... ciężka sprawa ... w JAANie mają ale tylko nowe szyby a do tego chyba najdrożej w mieście ... dostałem już namiary gdzie można znaleźć używaną szybę ale jest problem - trzeba ją samemu wyciąć ... czy ktoś wie na czym to polega, jak to się robi i wogóle prosiłbym o jakiś opis jeśli ktoś jest w temacie (od znajomego słyszałem coś o odcinaniu kleju za pomoca linki ale sam nie wiem dokładnie o co chodzi)

ps. ile dostałbym mandatu gdyby mnie policja zatrzymała za jazdę z pękniętą szybą ?



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » wt wrz 27, 2005 20:00

DuZy pisze:ech ... ciężka sprawa ... w JAANie mają ale tylko nowe szyby a do tego chyba najdrożej w mieście ... dostałem już namiary gdzie można znaleźć używaną szybę ale jest problem - trzeba ją samemu wyciąć ... czy ktoś wie na czym to polega, jak to się robi i wogóle prosiłbym o jakiś opis jeśli ktoś jest w temacie (od znajomego słyszałem coś o odcinaniu kleju za pomoca linki ale sam nie wiem dokładnie o co chodzi)

ps. ile dostałbym mandatu gdyby mnie policja zatrzymała za jazdę z pękniętą szybą ?
nie wiem jaki mandat, ale napewno zabrany dowód rejestracyjny. zeby wyjąć szybe musisz najpierw wyjać boczne uszczelki szyby- ida one przez caly dach, sa one na wcisk - wyciagasz tylko przy szybie i lekko odginasz na bok, uwazaj by ich nie połamac. następnie musisz sciagnac ramiona wycieraczek wraz z podszybiem plastikowym. teraz musisz zrobić jakis otwor w miejscu gdzie szyba jest klejona i wyciąc ja jakims wytrzymałym drutem nawiniętym z obu stron na jakiś uchwyt może być np śrubokręt. najlepiej robić to w 2 osoby, jedna siedzi w aucie. wklejasz szybe spec. klejem do szyb. musisz nałożyc warstwe kleju naokoło w karoseri i naokoło szyby w miejscu styku z karoseria. powodzenia :)



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » wt wrz 27, 2005 21:33

Do wycięcia szyby dobra jest struna gitarowa i pamiętaj że przy wcinaniu struna bardzo się grzeje i może strzelić



Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » śr wrz 28, 2005 21:25

dzięki za odpowiedzi ... jutro pojadę i wstawię szybę ... jeśli będzie używana to będę się bawił z wycinaniem (dzięki ku_bi) a jak nie to 400 i nową mi wstawią ...



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr wrz 28, 2005 22:31

DuZy pisze:dzięki za odpowiedzi ... jutro pojadę i wstawię szybę ... jeśli będzie używana to będę się bawił z wycinaniem (dzięki ku_bi) a jak nie to 400 i nową mi wstawią ...
mam kupony zniżkowe wartości 50 zł w autoglass jaan jak Cię to zainteresuje to pisz....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 460 gości