nie działa pilot do centralnego zamka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mlekon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 28, 2007 11:58
Lokalizacja: ...:::FSL:::...
Kontakt:

nie działa pilot do centralnego zamka

Post autor: mlekon » ndz kwie 20, 2008 09:37

witam wszystkich serdecznie
wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem golfa IV choc mam jedna bolaczke. dostalem do auta 2 kluczyki scyzoryki i nie mozna z nich otworzyc pilotem drzwi. co sie dzieje prosze o POMOC i nie odsylajcie mnie do servisu VW. wlasciciel mowil ze po zmianie bateri tak sie stalo...czy moze to byc prawda????
dzieki z góry za pomoc



Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Re: nie działa pilot do centralnego zamka

Post autor: mojama » ndz kwie 20, 2008 11:34

Spróbuj tego:

– włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;
– włączyć zapłon;
– zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;
– po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;
– czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.



Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » ndz kwie 20, 2008 11:37

mlekon pisze:wlasciciel mowil ze po zmianie bateri tak sie stalo...czy moze to byc prawda????
tak moze byc
widocznie sie rozkodowały trzeba je zakodowac VAG-iem lub procedura kodowania poszukaj napewno gdzies jest oczywiscie jesli mowa o seryjnej centralce



kk29c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 10:45
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: kk29c » ndz kwie 20, 2008 11:39

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem VW BORA 1.9 TDI 2000r, i mały kłopocik :crazy: Po otwarciu drzwi od kierowcy nie świeci lampka w nich zamontowana ani lampka w suficie kabiny



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości