POMOCY!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martingolfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 24, 2005 23:12
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

POMOCY!!!!!!!

Post autor: martingolfik » pn wrz 26, 2005 19:20

wiem ze ten temat był juz na forum ale ja z nim walcze ponad miech. chodzi o central zamek zamek pnęmatyczny w golfie mk2 i podłączenie jego pod alarm.Podobno jest on sterowany dwoma plusami (?????) posiadam alarm który ma takie sterowanie oraz wyłącznik czasowy który wysyła na central impulsy plusowe. po podłączeniu wszystkiego w momencie załączenia alarmu central zamyka i otwiera (naraz) tylko drzwi od pasażera i tylną klape. dlaczego nie działa siłownik od kierowcy. podłączając alarm podpiąłem sie pod siłownik od kierowcy a on wcale nie reaguje na impulsy wysyłane od alarmu.Pytanie gdzie sie musze podpiąć aby wszystko dzialalo jak nalezy zaznaczam ze reszta jest podłączona dobze.Wiemze to bylo juz na forum ale kazdy pisal co innego i prosze o info od kogoś kto wie na 100% jak to podłączyć golf jest 3 drzwiowy WIELKIE DZIEKI ZA JAKIEKOLWIEK INFO POZDRO VW MANIAK



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » pn wrz 26, 2005 22:09

A może siłownik zakończył swój żywot?
U mnie wysiadł niedawno od strony pasażera.


Black

Awatar użytkownika
martingolfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 24, 2005 23:12
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: martingolfik » pn wrz 26, 2005 22:30

silownik nie skonczyl raczej swego zywota bo jak zamykam kluczykiem to wszystko dziala tak jak powinno zamyka i otwiera podobno trzeba zamontowac dodatkowy silownik w drzwiach kierowcy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości