jak zdemontowac przelacznik zespolony?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krzyh00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 15:17
Lokalizacja: K-lin

jak zdemontowac przelacznik zespolony?

Post autor: Krzyh00 » czw kwie 17, 2008 11:03

witam, mam problem mianowicie zepsuty jest przelacznik kierunkowskazow, trzeba go pociagnac minimalnie do siebie przy wlaczaniu kierunkow ale jest to uciazliwe wiec kupilem nowy. moglby mi ktos wytlumaczyc jak go wymienic? nie wiem gdzie sa zaczepy a nie chcialbym czegos polamac. kierownica jest z poducha 4 ramienna. z gory dzieki za rady :crazy:



Awatar użytkownika
rakczek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob cze 03, 2006 04:02
Lokalizacja: Leicester(UK)

Post autor: rakczek » czw kwie 17, 2008 12:09




Awatar użytkownika
Dzaba83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: sob sie 26, 2006 08:59
Lokalizacja: Ostrow wlkp
Kontakt:

Post autor: Dzaba83 » czw kwie 17, 2008 12:20

Jesli masz poduchę to ja najpierw ja demontujesz, z tylu kierownicy masz 2 imbusy odkręcasz je i wyjmujesz airbag, odpinając taśmę ( delikatnie ) pozniej odkrecasz kierownice. N( przed wyjeciem kiery najlepiej zaznaczyc jej położenie bo jak pozniej wlazysz ja spowrotem o jeden zabek inaczej to bedziesz mial przy jezdzie na wprost lekko skrecona kiere )

jak zdejmiesz kiere to masz dostęp do manetek
Ostatnio zmieniony czw kwie 17, 2008 12:21 przez Dzaba83, łącznie zmieniany 1 raz.


posłużę Vagiem

Awatar użytkownika
PABLOMIX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt gru 11, 2007 10:35
Lokalizacja: WSC

Post autor: PABLOMIX » czw kwie 17, 2008 12:29

za nim zaczniesz odkręcać poduszkę to odłącz akumulator !!! albo rób to w kasku na głowie :helm:



Awatar użytkownika
Dzaba83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: sob sie 26, 2006 08:59
Lokalizacja: Ostrow wlkp
Kontakt:

Post autor: Dzaba83 » czw kwie 17, 2008 12:35

PABLOMIX pisze:za nim zaczniesz odkręcać poduszkę to odłącz akumulator !!! albo rób to w kasku na głowie :helm:
Nie ma takiej potrzeby ;) hehe

A jeszcze jedno jak juz zdemontujesz poduche to nie właczaj zapłonu ani nie odpalaj auta bo w przeciwnym razie po zlozeniu do kupy później będzie ci sie paliła kontrolka aribag ( komputer zlapie blad ) i bys musial jechac pod kompa go osunąć
Ostatnio zmieniony czw kwie 17, 2008 12:40 przez Dzaba83, łącznie zmieniany 3 razy.


posłużę Vagiem

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości