brak biegu wstecznego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sslawek77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 16:32
Lokalizacja: ....

brak biegu wstecznego

Post autor: sslawek77 » sob kwie 12, 2008 17:34

czy moze ktos miał taki juz przypadek....

wczoraj jade sobie normalnie, wszystko działa.... ja do cofania, a tu zamiast wstecznego 1 wskakuje, myslałem ze sie gdzies sróbka poluzowała od linek, ale sprawdziłem i sie trzymała, wiec wrzuciłem wsteczny ręcznie na skrzyni, a tu dalej nic i tylko 1 wskakuje.... czym to może być spowodowane ze tak sie dzieje ??
Ostatnio zmieniony sob kwie 12, 2008 18:32 przez sslawek77, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jurii21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt paź 26, 2007 22:51
Lokalizacja: Dąbrowy
Kontakt:

Post autor: jurii21 » sob kwie 12, 2008 18:02

sslawek77, u kumpla było podobnie tylko ze on dodatkowo nie miał 1 i 2, a przyczyna był wyrobiony plastyk nie wiem fachowo jak on sie nazywa ale popros kogos kto ma etke i napewno dojdziesz, cała ta wymiana tego <plastyku> zajęła ok 15 min proponuje szepnąć do kolegi GREG-a on powinien Ci pomóc
Ostatnio zmieniony sob kwie 12, 2008 18:08 przez jurii21, łącznie zmieniany 1 raz.


Maciek

Awatar użytkownika
hx_malbork
TdiGangsters
TdiGangsters
Posty: 109
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 16:17
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: hx_malbork » czw kwie 17, 2008 07:49

w MK3 mialem taki sam problem. Polegal na tym, ze pod maska jest taki odwaznik metalowy, taka przeciwwaga, ktora jest mocowana na jedna srube i taki bolec. Sruba sie ulamala i caly odwaznik wpadl pod ten caly ukladzik od zmiany biegow. Sprawdz :) W MK3 te miejsce jest po prawej stronie na srodku, tak troche w dole. Popros kogos zeby pozmienial biegi, a ty wypatruj poruszajacych sie linek i innych bajerow. Po wyciagnieciu spod spodu tego odwaznika wszystko juz bedzie dzialac. Nie trzeba go montowac, ale zawsze lepiej zeby wszystko bylo na swoim miejscu :)


[img]http://img191.imageshack.us/img191/623/ewfsdfsdf.jpg[/img]

Awatar użytkownika
aadasiek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: wt maja 22, 2007 12:18
Lokalizacja: Dęblin/Barbarówka
Kontakt:

Post autor: aadasiek » czw kwie 17, 2008 08:36

jurii21 pisze:a przyczyna był wyrobiony plastyk nie wiem fachowo
dokładnie dobrze kolega mówi miałem to samo wszystko było niby oki ale okazało się że plastik się wyrobił, wymieniłem i jest gitara



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 423 gości