Nowy kluczyk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wesol144
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 13:32
Lokalizacja: Poznań

Nowy kluczyk

Post autor: wesol144 » śr kwie 16, 2008 23:09

Witam, duzo na ten temat czytalem ale kilka spraw nadal mnie nurtuje.

Chce dorobic kluczyk do mojej bory 99, mam "stary model" kluczyka mianowicie dwa przyciski takie pol okrągle. W zestawie mam tez taki czarny plastikowy z podpietym numerem. I teraz moje pytanie brzmi: czy moge kupic scyzoryk inny niz na dwa przyciski tzn na trzy? Czy może być używany? I czy dam rade go zaprogramować? Dodam ze mam czestotliwosc 433 MHZ
Ostatnio zmieniony czw kwie 17, 2008 01:14 przez wesol144, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » śr kwie 16, 2008 23:57

wesol144 pisze:Dodam ze mam czestotliwosc 433 MHZ
chyba 433,92. Kupujesz z taka częstotliwością (jakby co mam rozpiskę ze zdjęciami) lub link na przywieszce masz kod immo do dopasowania kluczyka - dorabiasz najpierw grot do kluczyka - potem po włożeniu Crypto do kluczyka - kodujesz kluczyk (immo) - dopasowujesz pilota i ok
Ostatnio zmieniony czw kwie 17, 2008 00:04 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
wesol144
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 13:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: wesol144 » czw kwie 17, 2008 00:38

chyba 433,92
Co racja to racja. Po prostu im sie na obudowie po przecinku nie zmiescilo;). A jeszcze pytanko czy moge kupic kluczyk uzywany czy bede musial wtedy kupic nowy transponder i wiercic (rozkrecac) zeby włożyć nowy?



greg

Post autor: greg » czw kwie 17, 2008 00:40

A jeszcze pytanko czy moge kupic kluczyk uzywany czy bede musial wtedy kupic nowy transponder i wiercic (rozkrecac) zeby włożyć nowy?
pogadajz rakczek bo on nawet te już raz kodowane ponownie zakodował



Awatar użytkownika
rakczek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob cze 03, 2006 04:02
Lokalizacja: Leicester(UK)

Post autor: rakczek » czw kwie 17, 2008 01:17

otóż odkrylem ze crypto czyli pastylka jaka jest w kluczu koduje sie tyle ile chcemy wiec nie musisz kupowac nowej pastylki.

Zatem tak jak Greg ci odpowiedzial.

Mozesz kupic uzywany klucz z ta sama częstotliwością wymienic grot i zaprogramowac go.
Ma grac

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
beetle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: pt sie 10, 2007 14:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: beetle » czw kwie 17, 2008 14:14

no nie wiem czy "obcy" transponder z klucza kupionego na allegro czy od kogos da sie wykorzystac.
wg mnie to niemozliwe.
wydaje mi sie ze mozna wykorzystac tylko transponder ktory kiedys swoj "pierwszy raz" mial w naszym autku i zgral sie z naszym immo.

czysty transponder kosztuje 10 zl


Krzycho, black new beetle 2.0i apk>aqy '99
www.newbeetle.pl
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości