Hamulce pilne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

giegie2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2005 23:19
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Hamulce pilne

Post autor: giegie2 » sob wrz 24, 2005 22:42

Po wymianie cylinderków z tyłu i płynu hamulcowego podczas jazdy wpada mi pedał hamulca do podłogi poczym znowu wraca i jest wszystko ok. po jakims czasie znowu sie to powtarza układ jest odpowietrzony na 100%. Moze to byc pompa i czy da sie ją naprawic. Czy trzeba wymienic na nową. dzięki za odpowiedzi



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » sob wrz 24, 2005 22:53

przypuszczam ze po wymianie plynu wyplukales caly syf z ukladu jednoczesnie rozszczelnilo juz zuzyta pompe hamulcowa pompa przpuszcza tez tak mialem , co do naprawy to zalezy co jest zuzyte czy gumki w pompie czy gladz, ale wedlug mnie to mie ma co oszczedzac poprostu wymien pompe na nowa bedziesz spokojniejszy i pewnijszy .pozdro


Zyj kolorowo :)

giegie2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2005 23:19
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: giegie2 » sob wrz 24, 2005 23:00

Ile kosztuje taka pompa.



tomek 01

Post autor: tomek 01 » ndz wrz 25, 2005 01:07

czy zalozyles wszystko w bebnach tzn.cztery podkladki 2 sprezynki linke na zaczep cyba tak bo niemial bys recz. mozesz odpowietrzyc jeszcze raz konkretnie od najdalej polozonego kola do najblizej z lacznie zprzodem przodem acha jeszcze sprawdzilbym samoregulatory na szczekach czy trzymaja pompe zostawilbym na koniec bo z pompa moga pojawic i rurki ale to nie wykluczone pozdro dla ciebie



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » ndz wrz 25, 2005 09:24

Ja na początek spróbowałbym odpowietrzyć, może pomoże i nie trzeba pompy wymieniać.


Black

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 554 gości