POMOCY!!!!!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

POMOCY!!!!!!!!!!!!

Post autor: blackwhite » wt wrz 20, 2005 14:07

Witam

Mam problem przyjechał do mnie elektryk, żeby zrobić sensorowe zabezpieczenie przed kradzieżą i coś spier*****.Mianowicie po wyjęciu kostki z bezpiecznikami samochód nie chce odpalić i nie chodzi w ogóle pompa paliwa.Do tego spalił mi alarm i teraz kicha.Dodam, że miałem odpalanie z pilota, to już wymontował łącznie z alarmem.
Tylko ta pieprzona pompa nie chodzi, czy są może jakieś standardowe zabezpieczenia pompy czy coś.Pomóżcie.
Golf z96' 1.6 benzyna na pełnym wtrysku.
Z góry dzięki.


Black

Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » wt wrz 20, 2005 15:35

Hehe mialem kiedys pododny problem z immobilizerem poszukaj czy ci sie nie spali bezpiecznik o nr 18. i przekaznik , to ten w prawym dolnym rogu w skrzynce rozdzielczej(tam gdzie masz bezpieczniki)



piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Re: POMOCY!!!!!!!!!!!!

Post autor: piotr1979 » wt wrz 20, 2005 16:28

blackwhite pisze:Witam

Mam problem przyjechał do mnie elektryk, żeby zrobić sensorowe zabezpieczenie przed kradzieżą i coś spier*****.Mianowicie po wyjęciu kostki z bezpiecznikami samochód nie chce odpalić i nie chodzi w ogóle pompa paliwa.Do tego spalił mi alarm i teraz kicha.Dodam, że miałem odpalanie z pilota, to już wymontował łącznie z alarmem.
Tylko ta pieprzona pompa nie chodzi, czy są może jakieś standardowe zabezpieczenia pompy czy coś.Pomóżcie.
Golf z96' 1.6 benzyna na pełnym wtrysku.
Z góry dzięki.
jakis po hu....ju elektryk do ciebie przyjechal.


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » wt wrz 20, 2005 17:03

Elektryk jak h** :/



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt wrz 20, 2005 19:07

No po Ch**.... fdest, ale już wszystko naprawił w sumie drobnostka wyszła bo się jakaś kostka poluzowała i nie łączyło.
Założył nowy alarm, i zmienił siłownik od centrala, bo się już zacinał, tego odcięcia nie chciałem, żeby mi robił bo może by się coś jeszcze spierd.....
Alarm oczywiście za free bo tamten spalił, siłownik też.:)
Może nawet lepiej że tak było bo teraz mam bardziej wypasiony.
I jeszcze jeden numer wyszedł w pracy.W górnej obudowie od kierownicy był zalepiony plastrem drugi kluczyk od mojego Golfika - ciekawe nie?


Black

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » wt wrz 20, 2005 22:51

heh no to kolego miales szczęscie ze go znalazłes.Na twoje autko juz ktos miał chrapke .Dlugo juz masz samochód??Od kogo go kupiles??Takie sztuczki sie robi jak sie cche samochodzik zwędzic spowrotem bez kombinowania.Wiedza gdzie jest kluczyk otwiera samochod kluczyk ma wsiada i bay bay



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » wt wrz 20, 2005 23:05

Już wiem do czego ten kluczyk służył.
Jak go kupiłem dostałem jeden oryginalny i dwa z pilotem, takie jak przy Paskach były - tyle, że ktoś dorabiał.I myślałem, że miały zaprogramowany immo, bo samochód z nich odpalał.
No ale jak wyjąłem ten kluczyk z tej osłony to pupa car nie po zapaleniu zaraz gasł.Znaczy się , że poszli na łatwiznę i zamiast programować immo włożyli po prostu kluczyk na stałe do osłony kieraka.
Ale ktoś też miał pomysł chu...wy, bo przecież złodzie mogł mojego Golfika na krótko nawet zapalić.Także tak czy siak dobrze , że go znalazłem.

Szkoda tylko teraz , że po tym całym dzisiejszym zamieszaniu nie mam już odpalania z pilota, fajny bajer na zime żeby fure nagrzać w środku.No ale trudno, mniej rzeczy do zepsucia.


Black

Awatar użytkownika
yellow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lis 23, 2004 19:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: yellow » śr wrz 21, 2005 11:15

blackwhite pisze:Szkoda tylko teraz , że po tym całym dzisiejszym zamieszaniu nie mam już odpalania z pilota, fajny bajer na zime żeby fure nagrzać w środku.No ale trudno, mniej rzeczy do zepsucia.
Bajer szczegolnie fajny, kiedy samochod na biegu zostawiasz :helm:



Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Post autor: 15XI80 » śr wrz 21, 2005 11:47

A wlasnie jak takie odpalanie z pilota zrobic- co musze miec? Bo jak dla mnie to bajer sprawa, mam automata i chetnie bym sobie odpalal z balkonu, a w domku jeszcze kawka poki sie nie nagrzeje ladnie ;-)



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » czw wrz 22, 2005 20:04

Dokładnie się na tym nie znam, ale to kwestja podłaczenia do alarmu i potrzebnych jest kilka kabli i przekaźników.
Generalnie w automacie to super sprawa bo faktycznie nie musisz sprawdzać czy na biegu nie jest.To tak w ogóle dla automatów przeznaczone jest.
A tak w ogóle ten bajear dobry jest na zime, bo tak to nie bardzo się przydaje.


Black

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw wrz 22, 2005 20:30

no mozna postawic na ulicy i jak ktos przechodzi to odpalic:-)))))



tytus

Post autor: tytus » czw wrz 22, 2005 20:40

Odpalanie z pilota nie zadziała jak auto jest na biegu chyba ze takie najtansze.



Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Post autor: 15XI80 » czw wrz 22, 2005 22:18

A jaki alarm potrzeba?? Magicar wystarczy??



Awatar użytkownika
blackwhite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 376
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 14:51
Lokalizacja: Dumfries
Kontakt:

Post autor: blackwhite » pt wrz 23, 2005 13:16

Nie ma znaczenia jaki.Byle był i miał pilota.Jest potrzebny tylko do podłączenia


Black

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości