Czy ktos rozbieral manetke mfa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwmaniak2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 20, 2005 14:53
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Czy ktos rozbieral manetke mfa

Post autor: vwmaniak2005 » wt wrz 20, 2005 09:39

witam czy bawiliscie sie w rozbieranie manetki mfa od mk2 tej szerokiej .ja mam leki ze jak ja rozbiore to wszystko sie zniej wysypie i juz niezloze.chcialbym przelozyc te przelaczniki do innej manetki :otepienie:
[/b]
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 17:11 przez vwmaniak2005, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » wt wrz 20, 2005 10:44

Z tego co wiem to manetki jako takiej się nie rozbiera. Można ją co najwyżej wymontować. Być może się mylę ale taką odpowiedź kiedyś dostałem na forum jak chciałem rozebrać swoją w mk3.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt wrz 20, 2005 13:07

ja sie poepne pod temat, zeby nowego nie zakladac :)

czy w manetce sa jakies styki od klaksona czy od przyciskow kabelki ida?? bo klakson mi dziala jakby nie mogl, czasem dziala a czasem nie, jakby prad mu nie dochodzil za bardzo. moze gdzies na styku nie laczy w manetce??


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

fajfer50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 19:31
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: fajfer50 » wt wrz 20, 2005 21:49

ja tez sie podepne jesli chodzi o
mfa obrotomiez mi dziala kiedy jest naprawde zimno na dwoze jak cieplo to nie dziala nawt mfa przelaczanie wie ktos dlaczego tak jest ja nie wiem a co do rozbierania to tez slyszalem ze lepiej tam nie zagladac pozdrawiam



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » śr wrz 21, 2005 12:09

przelacznik mfa napewno da sie rozebrac rozbieralem kiedys trzeba ja rozpiac jest taki zabek od tylu pzelacznika potem sie wszystko wysuwa tylko ostroznie sa tam jeszcze dwa zatrzaski i przy wyciaganiu bebechow mozna je uszkodzic , dzisiaj nie pamietam szczegolow bo to troche temu bylo.


Zyj kolorowo :)

Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

Post autor: bartek1001 » czw wrz 22, 2005 08:04

ja rozebralem i juz poprawnie nie zlozylem efekt-->nie dziala manetka powiem tak faktycznie rozbierac trzeba ostroznie w moim wolfie nie ma manetka nic wspolnego z klaksonem on dziala na zasadzie zwarcia stykow w kierownicy tak jak kolega mowi z tylu jest zabek ktory trzeba wcisnac a potem delikatnie ciagnac jesli sie nieznasz to odradzam jest tam kilka miedzianych blaszek ktore latfo zdeforomwac jest tez sprezynka jedna lub dwie ale ogolnie jesli nic sie nie posypie w trakcie demontazu i zdazysz zobaczyc co jest gdzie to nie powinno byc problemow z wlozeniem zpowrotem moja rada jesli masz znajomego w szwablandzie to popros go o sprowadzenie manetki tam kosztuje to grosze ja za kilka drobiazgow + manetka zaplace 5 euro
pozdrawiam


moj wolfik

Awatar użytkownika
vwmaniak2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 20, 2005 14:53
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: vwmaniak2005 » czw wrz 22, 2005 08:43

dzieki chlopaki o zabku wiedzialem.tylko niemialem pojecia czy te bebechy sie nie rozleca.z tego co napisaliscie szansa na ponowne zlozenie jest 50 na 50

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2005 13:59 ]
witajcie chlopaki udalo mi sie rozlozyc i zlozyc.



Awatar użytkownika
Dioda83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn mar 14, 2005 13:31
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Dioda83 » czw mar 15, 2007 17:06

Deacon pisze:ja sie poepne pod temat, zeby nowego nie zakladac

czy w manetce sa jakies styki od klaksona czy od przyciskow kabelki ida?? bo klakson mi dziala jakby nie mogl, czasem dziala a czasem nie, jakby prad mu nie dochodzil za bardzo. moze gdzies na styku nie laczy w manetce??
W manetce nie ma styków od klaksonu, askoro raz Ci działa a drugi raz nie to może zajrzyj do klaksonu, po latach może już być niesprawny, u mnie była podobna sytuacja. Styki od klaksonu powinny być w samej kierownicy. PozdrooVWka!!!


SPRZEDAJĘ
Mój Mk2
Obrazek
www.wsercupolska.org

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości