wyjące wspomaganie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

picia

wyjące wspomaganie

Post autor: picia » czw mar 27, 2008 22:31

niewiem co jest może ktoś mi pomoże zmieniłem 3 pompy wspomagania i dalej wyje podczas skręcania kołami a jak sie dodaje gazu to wogóle tragedia wszystko wymyte płyn zalewany nowy różny zresztą i nic nowy zaworek zwrotny w maglownicy szczelne wszystko i nic tragedia odgłosy z pompy chyba ale już sie wszystko myli tyle razy rozbierane a mechanik rozkłada ręce już
Ostatnio zmieniony czw mar 27, 2008 22:44 przez picia, łącznie zmieniany 1 raz.



picia

Post autor: picia » pt mar 28, 2008 00:05

witam z maglownica jest ok byla myta dmuchana i nie ma luzow ani wyciekow a pompy wkladalismy po regeneracji to moze one na poczatku ktos zklepal zworek w maglownicy i kierownica krecila sie jednym palcem jak go kupilem robie go calego i wspomaganie chce zrobic i nic wtedy nie wylo a jak zmienilismy zaworek na nowy zaczely sie problemy jak wlozy sie pompe jest za kazdym razem to samo wspomaganie chodzi dobrze tyle ze wyje jak zablokowalismy zaworek tak jak byl tez wyje , wlozylismy pompe od 2 jest lepiej ale tez wyje troche i niewiem co robic dalej prosze o pomoc jak cos wiesz pozdro



Awatar użytkownika
AndrzejP4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr sie 08, 2007 19:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: AndrzejP4 » pt mar 28, 2008 01:23

Zobacz czy pasek idzie równo, a nie po skosie.
No i jak mocno jest naciągnięty. Bo jak ktoś na chama naciągnie, to łożyska bardzo szybko padają.



picia

Post autor: picia » sob mar 29, 2008 01:17

pomocy co z wami nikt niewie???????????????????????????????



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

Post autor: J.B.S. » sob mar 29, 2008 02:08

Zobacz na pompie jest takie sitko tylko trzeba rozkrecic ten krociec ktory daje cisnienie na maglownice.Rozkrec to wyjmij oczysc preplukaj maglownice jeszcze raz .
Czystosc tutaj to podstawa. Ja tak mialem plyn mi sie gotowal wydawalo straszne dzwieki po oczyszczeniu tego sitka jest ok.Maglownice plukalem razem z przewodami zwykla ropa(ON) ale w przeciwna strone niz dziala.
Wylecialo pelno syfu .Nastepnie zalalem olejem do przekladni przejechalem kawalek i operacja od nowa (znowu pelno smieci).Potem normalny plyn i jest elegancko :grin:



picia

Post autor: picia » sob mar 29, 2008 02:36

plukalismy ze 3 razy wszystko bylo rozbierane po pare razy ale zobacze jeszcze raz mam zamiar pompe kupic nowa tylko martwie sie ze bedzie lipa jak sie wlozy i bedzie to samo to kasa w bloto ale ropa nie plukalismy , lelismy nawt mixol na sprawdzenie czy wyciszy, pszedftem nie wyla po zmianie zaworka i plynu wyje jak diabli , zakladalismy 3 pompy tyle ze po regeneracji i wyly glosniej od mojej oryginalnej , mechanik rozklada rece mowi ze 1 raz sie z takim czyms spotkal dodam ze zaworek w maglownicy, niewiem mialem nim jechac do hiszpanii ale chyba samolot zostanie , wszystko porobilem caly motor kupa kasy i lipa znow postoi 8 miechow az wroce pozdrawiam i dzieki za rade



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

Post autor: J.B.S. » sob mar 29, 2008 02:53

Zobacz to sitko na pompie.I ja plukalem tak.Zdjolem weze powrotny z maglownicy nalalem ropy i dmuchnolem kompresorem w odwrotna strone niz pracuje ale tak zeby to wylecialo do jakiejs miski a nie do zbiornika bo potem to ci zassie spowrotem do przekladni. Tak kilka razy (u mnie dwa) i bylo ok.
Pozdro powodzenia



picia

Post autor: picia » sob mar 29, 2008 02:59

dzieki za rade w poniedzialek bedziemy dzialac jak nie pomoze pompa nowa , w piatek wyjazd mam pietra kawal drogi no ale zabawa musi byc wsadzilem w niego kupe kasy jak nie doleci to go spale chyba na trasie hahahah zart zrobilem caly motor zawias pszod jeszcze kola musze kupic bo mam borbety 9 c i tra pod obciazenie na tyle a chce go zaladowac troche hahah dziekin za rade nikt nic nie wniosl nowego zagadka niezla na forum pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości