Lampka cisnienia oleju!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

coooler1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw gru 06, 2007 20:23
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Lampka cisnienia oleju!!

Post autor: coooler1984 » pt mar 28, 2008 13:30

Witam!! Golf 1,4 96 rok, jak jade z rana gdy jest zimny i np jade na trojce i puszcze gaz leca obroty w dol i zapala sie lampa oleju, i tak sie dzieje gdy jest zimny, gdy sie rozgrzeje lampa sie nie zapala!!! cos dziwnego bo olej gestrzy jest jak jest zimny!! co to moze byc?? dwa ze zblizam sie do wymiany oleju zostal mi 1 tys kilosow czy to cos moze miec zwiazek z tym a moze to ze mialeem z dwa miesiace z przepustnica obroty mi skakaly i silnik czetso przygasal ale juz jest wszytko oki ale lampa oleju zostala sobie czy to cos od tego:P



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » pt mar 28, 2008 14:08

coooler1984 pisze:co to moze byc??
Koledzy chyba już książkę napisali na tym forum o wadliwych czujnikach ciśnienia oleju.
Nie mówię, że na 100% jest to wina czujnika...ale pierwsze podejrzenie padło na niego.
coooler1984 pisze:dwa ze zblizam sie do wymiany oleju zostal mi 1 tys kilosow czy to cos moze miec zwiazek z tym a moze to ze mialeem z dwa miesiace z przepustnica obroty mi skakaly i silnik czetso przygasal
Raczej jedno z drugim nie ma związku.


Dziki

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pt mar 28, 2008 14:16

maryjan pisze:coooler1984 napisał/a:
co to moze byc??


Koledzy chyba już książkę napisali na tym forum o wadliwych czujnikach ciśnienia oleju.
Nie mówię, że na 100% jest to wina czujnika...ale pierwsze podejrzenie padło na niego.
Dokładnie. Trzeba było szukajki użyć. Zawsze w przypadku problemów z kontrolką oleju zalecam pomiar ciśnienia, jeśli będzie prawidłowe możesz zastanawiac się nad czujnikami.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości