padła żarówka oświetlenia tablicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

padła żarówka oświetlenia tablicy

Post autor: gixy » czw mar 27, 2008 23:16

Witam

sorki jesli sie powtorze z tematem,ale mam malo czasu na dostep do netu i nie moge przejrzec calego forum.
Chodzi o to ze padla mi zarowka oswietlenia tablicy rozdzielczej(lewa) i jako ze jestem poczatkujacy w sprawach wymian-nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrac-co musze zdjac (i jak)zeby sie do niej dostac-a druga sprawa to oswietlenie pokretel nawiewu-tez nie sa podswietlone-czy do jednego i drugiego trzeba rozkrecac pol auta czy nie? Ktos z Was juz to robil moze?
Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi-a juz tak w ogole to chcialem sie ponownie z Wami wszystkimi przywitac:)-baaardzo dawno tu nie zagladalem i admin wykasowal mi nawet skrzynke-ale rozumiem dlaczego i nie mam Mu:) tego za zle

pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

adam



Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » pt mar 28, 2008 00:16

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=11416 tu jest wszystko pięknie i ładnie opisane, nie jest to trudne i śmiało możesz sam to wymienić :bigok:


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

Awatar użytkownika
slawko333
Forum Master
Forum Master
Posty: 1539
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 09:16
Lokalizacja: leżajsk
Kontakt:

Post autor: slawko333 » pt mar 28, 2008 00:22

upel , i po kłopocie :bigok: , wszystko czarno na białym



gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: gixy » czw kwie 03, 2008 19:03

Piekne dzieki za podpowiedz-mam nadzieje ze w najblizszy weekend pogoda dopisze i znajde chwile by sie za to wziac- raz jeszcze dziekuje za podpowiedz!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 324 gości