problem z uruchomieniem silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ares_27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 01, 2007 20:08
Lokalizacja: JASTRZEBIE ZDROJ

problem z uruchomieniem silnika

Post autor: ares_27 » pt lis 09, 2007 18:46

witam panowie.
znow mam problem zmoim samochodem nie moge go odpalic wymienilem w nim juz swiece oraz przewody wysokiego napiecia,ale dalej nic raz juz mi odpalil ale obroty skakaly i byl bardzo slaby a teraz wogole kreci ale nie odpala golf III 1,6 z instalacja gazowa . myslalem ze najpierw moze to byc problem z instalacja ale i na bezynie jest tak samo. prosze pomozcie cos doradzic pozdrawiam i dziekuje



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Post autor: Steryd126 » pt lis 09, 2007 20:08

A iskre wogóle masz? jesli nie to cewka siadła. oprócz przewodów może być zarówno kopułka aparatu i palec w aparacie. może padła pompa paliwa ale skoro jest na gazie ina gazie też nie pali to raczej wątpliwe.



ares_27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 01, 2007 20:08
Lokalizacja: JASTRZEBIE ZDROJ

Post autor: ares_27 » pt lis 09, 2007 20:30

tak iskra i pompa paliwa chodzi,tez wlasnie myslalem o kopulce mam zamiar jutro sie nia zajac tylko gorzej jesli to nie pomoze ale dzieki.



Herba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 26, 2008 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Herba » czw mar 27, 2008 20:38

Jak sprawdzałeś iskrę?? masowałeś kable do silnika??
Być może to hallotron,albo poluzowane kable przy cewce ,ewentualnie tak jak mówił przedmówca aparat zapłonowy... słyszałem kiedyś o przypadku ,że przez zepsuty immobiliser ,też może ci nie odpalić... pozdrawiam



woyasvr6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 19:30
Lokalizacja: to wiesz ??
Kontakt:

Post autor: woyasvr6 » czw mar 27, 2008 21:16

mialem kiedys taki przypadek w calibrze.niemoglem odpalic.lapalo lapalo i nic.okazalo sie ze byl przepalona uszczelka pod glowica.i niemialo sprerzenia.moze i to byc.


VR6.....droga jest.....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości