Problemy z oświetleniem wnętrza samochodu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rikg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:36
Lokalizacja: Koło
Kontakt:

Problemy z oświetleniem wnętrza samochodu

Post autor: rikg » wt mar 25, 2008 17:44

Mam pytanie czy ktoś się spotkał z takim problemem że gdy otwieram drzwi w moim VW Golf IV 1.4 16V to nie świeci się lampka pod sufitem na środku z przodu .Mam w związku z tym pytanie czy w zamku może być krańcówka która umożliwia zapalnie światła. I czy należy wymienić zamek czuy krańcówkę. Może ktoś ma adres sklepu gdziemogę to kupić taniej niż w serwisie.
Drugi problem dotyczy przycisków otwierania elektrycznych szyb z przodu. Jak wyjmę przyciś i poruszę przewodami to czasami załapie i szyby się podnoszą. Ja myślę że to przyciski, które zamonowane są na środku konsoli pod przyciskami np. świateł awaryjnych.Gdzie takie przyciski mogę dostać wraz z kostkami. Proszę o pomoc



Ryszardo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:42
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Ryszardo » wt mar 25, 2008 20:08

Zakładam, że przełącznik przy górnej lampce masz ustawiony na włączanie drzwiowe? Czy nie zapala się wogóle czy tylko przy otwieraniu drzwi kierowcy? W zamku jest mikrowłącznik, który steruje światłem w kabinie i na drzwiach oraz brzęczykiem od zapalonych świateł. Normalnie jest on niewymienny, ale słyszałem, że są szpeco, którzy potrafią to zrobić, inaczej zamek do wymiany. A światełko w drzwiach i brzęczyk działa??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości