Niedziałające wycieraczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

elvisek_20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 14:14
Lokalizacja: Rzeszów

Niedziałające wycieraczki

Post autor: elvisek_20 » wt mar 25, 2008 02:39

Witam wszystkich!
Temat który chce poruszyć był już poruszany na forum ale jakoś nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
Posiadam w mojej borze wycieraczki z sensorem deszczu i właśnie w tym trybie wycieraczki nie chcą chodzić mianowicie machną tylko raz i potem już nic. W pozostałych trybach wszystko chodzi jak należy. Gdy przełączam tym śmiesznym pstryczkiem to też tylko raz machną i to by było na tyle. Wyczytałem że to wina przekaźnika u mnie jest to najprawdopodobniej przekaźnik 192 wymieniłem i dalej to samo. Co może być jeszcze przyczyną?



Awatar użytkownika
Salz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 01:58
Lokalizacja: Wolsztyn i okolice

Post autor: Salz » wt mar 25, 2008 08:49

sensor deszczu włącza wycieraczki jak szyba jest mokra i w czasie jazdy. u mnie właśnie tak jest. jak stoję na światłach w czasie deszczu to prawie się nie właczaja. dopiero jak rusze.


[img]http://images33.fotosik.pl/227/6563aeda0fee4530.jpg[/img]
[img]http://images.spritmonitor.de/264743.png[/img]

MAXOIL Grodzisk Wlkp zaprasza, wymiany oleju, kompleksowe naprawy mechaniczne, hurtownia motoryzacyjna
da weiss man, was man hat:)

elvisek_20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 14:14
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: elvisek_20 » wt mar 25, 2008 11:26

Salz pisze:sensor deszczu włącza wycieraczki jak szyba jest mokra i w czasie jazdy. u mnie właśnie tak jest. jak stoję na światłach w czasie deszczu to prawie się nie właczaja. dopiero jak rusze.

W tym problem że wycieraczki w tym trybie nie chodzą ani w czasie jazdy ani gdy szyba jest mokra. Pozostałe tryby chodzą



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt mar 25, 2008 11:35

No to możliwe, że wina czujnika...


Dziki

elvisek_20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 14:14
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: elvisek_20 » wt mar 25, 2008 11:49

hm hm sam już nie wiem przekaźnik kupiłem na allegro być może on też jest siadnięty jak mój stary?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości