Problem po remoncie wydechu - spadek mocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jgkurczak
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 12:13
Lokalizacja: Nie wiem

Post autor: jgkurczak » czw mar 20, 2008 11:28

Jak nie posprawdzasz to nie będzie wiadomo. Ale skoro się zrobił mułowaty to ten tłumik oa AAM won i to złącze elastyczne 50mm bo taki jest chyba wydech w ABS/ADZ sam do końca tego nie wiem. Wróć do seryjnego ustawienia tak jak konstruktorzy chcieli to jest najlepsze rozwiązanie.

A co do tłumikarza...spier&@$&@ sprawę to niech teraz robi tak żeby było dobrze :panna:
Ostatnio zmieniony czw mar 20, 2008 11:29 przez jgkurczak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
piertn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:32
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Post autor: piertn » czw mar 20, 2008 11:33

no właśnie o to chodzi jak ma on to teraz naprawić bo wydaje mi się że zbyt inteligenty to on nie jest.


Oto mój nowy nabytek. Bon Jovi.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=210301

Zapraszam do oceny i podpowiedzi.

Awatar użytkownika
patrykk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: śr lut 06, 2008 21:50
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: patrykk » ndz mar 23, 2008 20:23

Witam mam pytanie moze mi doradzicie. chce w swoim golfie TD wyzucic katalizator i zrobic przelotke zwykla i zastanawia mnie to czy bedzie mi duzo wiecej palil bo kumpel mi mowil ze bedzie wdu.. jak smok ale wedlug mnie za duzo nie lyknie moze cos doradzicie reszte tlumikow mam orginal dzieki.



Awatar użytkownika
piertn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:32
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Post autor: piertn » ndz mar 23, 2008 22:06

Witaj kolego u mnie jak wywaliłem kata i wstawiłem zwykłą rurkę to i lepiej chodził i o 0.5litra mniej palił. Fakt u mnie jest benzynka ale podejrzewam że jeżeli masz kata zapchanego to lepiej jak go wywalisz będzie lekko głośniej chodził na początku to nie denerwuje ale z czasem zacznie być dokuczające


Oto mój nowy nabytek. Bon Jovi.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=210301

Zapraszam do oceny i podpowiedzi.

Awatar użytkownika
patrykk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: śr lut 06, 2008 21:50
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: patrykk » ndz mar 23, 2008 23:22

spoko to sprobowac mozna a ten da sie na bok na wszelki wypadek. jak dalem filtr stozkowy to tez mam pomruk lekki ale to mi nie przeszkadza czyli jak jeszcze odrobinke pujdzie to nic sie nie stanie heh byle byla moc na konie jeszcze turbinke z glowa podkrece tylko kupie dynamometr do niej i wymienie boost pina w pompie wtryskowej i podskoczy mi z 75 do ok 100 koni :chytry:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości