centralny / jak wyciągnąć szybę z tylnych prawych drzwi?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bolok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 21, 2008 19:47
Lokalizacja: Opole

centralny / jak wyciągnąć szybę z tylnych prawych drzwi?

Post autor: bolok » pt mar 21, 2008 20:31

Witam!

Mam mały problem z tylnymi prawymi drzwiam. Po użyciu pilota nie otwierają sie ani nie zamykają podczas gdy inne bez problemu. Ręczne zamykanie działa. Elektryka jest sprawna bo podczas otwierania słychac trzask w tych dzrwiach, tak jakby sie cos tam poluzowało. Trzask i nic więcej. Drzwi nadal zamknięte.
Rozkręciłem już tapicerke ale mam problem ze zdjęciem blachy. CHyba trzyma sie mechanizmu opuszczania szyby. Nie wiem jak to rozkręcić.

Jakieś porady?



hudy21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: hudy21 » pt mar 21, 2008 20:58

Witam po ściągnięciu boczka masz na wierzchu gołą blachę na dole tuż pod podnośnikiem jest duża okrągła zaślepka (1) wyciągnij ją i opuść szybę na sam dół. zerknij przez dziurę po zaślepce zobaczysz prowadnicę szyby w niej dziurę w kształcie owalu a w tej dziurze plastykowy(2 i 3) kołek trzymający szybę w prowadnicy wyjmij go i kłopot z głowy. Szyba zostaje luźna a ty możesz wyciągnąć całą blachę. Obrazek
Ostatnio zmieniony pt mar 21, 2008 21:18 przez hudy21, łącznie zmieniany 3 razy.



bolok
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 21, 2008 19:47
Lokalizacja: Opole

Post autor: bolok » pt mar 21, 2008 22:26

hudy21 pisze:Witam po ściągnięciu boczka masz na wierzchu gołą blachę na dole tuż pod podnośnikiem jest duża okrągła zaślepka (1) wyciągnij ją i opuść szybę na sam dół. zerknij przez dziurę po zaślepce zobaczysz prowadnicę szyby w niej dziurę w kształcie owalu a w tej dziurze plastykowy(2 i 3) kołek trzymający szybę w prowadnicy wyjmij go i kłopot z głowy. Szyba zostaje luźna a ty możesz wyciągnąć całą blachę. [url=http://images30.fotosik.pl/181/83e291412664906cmed.jpg]Obrazek[/URL]
Aha, a powiedz mi jeszcze jak juz wyjmę ten kołek to szybe powinienem wyjąć i wtedy odkręcac blache czy niewyjmować szyby a blacha sama odskoczy? Pytam szczegółowo bo niechciałbym potłuc szyby :)



hudy21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: hudy21 » sob mar 22, 2008 21:35

szybę podnieś rękoma do góry i wyjmuj całą blachę bez żadnych problemów



raafe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 25, 2007 16:22
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: raafe » ndz mar 23, 2008 13:35

hudy21 pisze:szybę podnieś rękoma do góry i wyjmuj całą blachę bez żadnych problemów
Dzieki za info

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 345 gości