centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sterioo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 11:50
Lokalizacja: piekary śl

centralny zamek

Post autor: sterioo » sob mar 22, 2008 10:14

co to może być gdy otwieram kluczykiem moje autko to szyby tak samo sie otwierają nie wiem czemu sie tak dzieje .jak przejde na drugą strone to gdy włoże kluczyk i raz przekręce to wszystko jest ok ale po drugim lub trzecim razie znowu wszystko sie otwiera a jak zamykam to szyby też sie zamykają wkurza mnie to bo czasami nie wszystkie szyby zdążą sie zamknąć .dzieje sie to i ze strony pasażera i kierowcy, dodam że nie ma tam alarmu ani sterowania pilotem. Co można z tym zrobić? chodzi o VW golf III Vento rok 93 z silnikiem 2,0 115 km


ile pali takie auto

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » sob mar 22, 2008 10:19

ale co cie wkurza? po prostu masz moduł komfortu ktory działa tak ze jak dłuzej przyczymasz kluczyk do szyby sie otwieraja/ zamykaja...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob mar 22, 2008 10:38

sterioo, dzieje się tak nawet przy króciótkim ruchu kluczyka? Bo jeśli przytrzymujesz go za długo to norma. Ale jeśli od razu to obejrzyj wpierw kable w wiązce drzwiowej, wszystkie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 472 gości