Kupić Vento ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Życzę powodzenia w szukaniu nowej furki :pub:

Post autor: Razal » czw wrz 15, 2005 13:05

Sam osobiście już to przeżyłem, bo szukałem dobrego egzemplaża TDI najlepiej w wersji GT (po prostu na paliwo mnie nie stać) - udało się GT TDI. Dzisiaj bym go nie zamienił na żadną benzynę a tym bardziej na LPG (miałem MkII 1,6LPG - No koments). Poszukaj dieselka w dobrym stanie (i tu musisz uważać) i ciesz się jazdą :bigok: . Czasami warto zainwestować pare groszy więcej w dobry egzemplaż, bo jak sam się przekonałeś na Vento, gdybyś go kupił to byś miał studnię bez dna (a ilości nerwów pochłoniętych przez grata to nikt nie liczy ??) Znajomy przytargał Vento wyszło go ok. 10 000 zł na gotowo, ale to autko jest jak z salonu :hmm: . Dodatkowo powiem tak - auta z zachodu częściej są w dobrm stanie, przekonałem się na własnej skórze :pub:

jeszcze raz życzę udanego egzemplaża ...

Pozdrooooo


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » czw wrz 15, 2005 13:41

gratuluje decyzji!! zalowalbys tego dopoki nie udaloby ci sie go pchnac.a co do aut z niemiec to jak najbardziej popieram zdanie kolegi.przynajmniej jezdza te auta po dobrzych drogach i nie sa tak wytluczone.a silniki tez zadko sa zarzniete bo malo kto w niemczech jezdzi az auto jest na skraju swojego bytu:)sam mam auto sciagniete z niemiec i nie ma na siedzeniach ani jednej plamki,nigdy nie bylo bite i z silnikiem tez nigdy nie mialem problemu.szykuje mi sie zmiana oleju a od ostatniej ani grama nie dolalem i nic nie ubylo.nie ma to jak dopasc auto od jakiegos starego dziadka:)


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

Awatar użytkownika
MTZ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MTZ » czw wrz 15, 2005 13:52

Uffff....... 10000 zł to bariera za wysoka jak na ten rok :bigok: , ale w przyszłym kto wie. Podziękował ;) panowie



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » czw wrz 15, 2005 14:17

hmm jakbys dal dobra cene to moglbym sie zastanowic czy ci mojego nie puscic:)



Awatar użytkownika
MTZ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MTZ » czw wrz 15, 2005 14:28

Możemy pogada, ale dopiero w przyszłym roku :)
Co to za rocznik ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 260 gości