witam mam problem z ogrzewaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KRIS GOLF II
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 14, 2008 20:23
Lokalizacja: kostrzyn wlkp
Kontakt:

witam mam problem z ogrzewaniem

Post autor: KRIS GOLF II » śr mar 19, 2008 20:32

siemka od pewnego czasu zauwarzylem w swoim mk2 ze niemoze mi ogrzać sie srodku leci letnie powietrze a jesli włącze drugi lub trzeci stopień ogrzewania to po chwili mi zimne powietrze leci do środka . a temperatura w śilniku jest normalna . co to jest za przyczyna? , ktos mi powiedział ze to jest nagrzewnica ?


kris

dychsm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 19:04
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: dychsm » śr mar 19, 2008 20:51

albo masz "worek" powietrzny w nagrzewnicy albo zawory przy nagrzewnicy do wymiany... jesli wymieniales ostatnio plyn chlodniczy to mozliwe ze masz zapowietrzony uklad


Golf 3 1.8 syncro było
Golf 3 1,9TDI był
Volvo V50 2,0D obecnie

Awatar użytkownika
plazma
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: pn maja 08, 2006 21:26
Lokalizacja: SBL
Kontakt:

Post autor: plazma » śr mar 19, 2008 21:45

układ chłodzenia w golfie 2 sam sie odpowietrza wieć ciężko jest go zapowietrzyć nawet przy wymianie płynu. :bajer:

jak dla mnie to problem leży albo
w zwalonym zaworze który w niektórych golfach jest na wężach przed tym jak sie chowa w kabinie( jeśli est to widać go w komorze silnika) lub
tak jak ktoś tobie zasugerował że może być to wina nagrzewnicy może być zapchana, teoretycznie można to przedmuchać ale rzadko daje to jakieś rezultaty,
w moim przypadku (były dokładnie te same objawy) pomogła wymiana(tylko że trochę z tym roboty jest) :crazy:


O=======O
:D to jest to!!!!!!!
przepraszam wszystkich za błędy ortograficzne:P


BęDE RAD GDYM POMóGł:D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości