Pompa paliwa w 1.8 RP PILNE !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
replay
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: pn sty 31, 2005 02:40
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Pompa paliwa w 1.8 RP PILNE !!

Post autor: replay » śr wrz 14, 2005 13:42

Witam przerabiam moja PN- je na wtrysk z RP.. i teraz musze kupic pompy paliwa z RP (ta mala w baku i ta zwenetrzna). Chodzilem juz po szrotach i przekonalem sie ze ci durni zlomiarze chca wcisnac co popadnie. Czy macie moze jakies symbole tych pomp.. szczegolnie tej duzej zewnetrznej.. (to jest pompa elektryczna prawda? nie mechaniczna?). A moze macie jakies foty lub cos w tym rodzaju. Chcialbym byc pewny co kupuje. Na co zwracac uwage przy zakupie takiej pompy?? I jeszcze jedno czy z montarzem tej malej pompy beda jakies problemy? tzn. czy dam rade zamontowac sam w prowizorycznych warunkach czy bede musial jechac do mechaniora?


Życie zaczyna się po ... wyżej momentu obrotowego

Awatar użytkownika
maciek 1.8
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:30
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: maciek 1.8 » śr wrz 14, 2005 16:09

nie mam fotek ale wymieniałem pompę zwanetrzną i jest to bardzo proste tylko musisz dokupić sobie taką puszkę na nia. jak będziesz kupował pompkę to zwróć uwagęna ciśnienie, powinna dawać pow 4 atmosfer, moja daje 7 a co do tej w zbiorniku to nic nie powiem bo nic nie wiem, ja u siebie takiej nie stwierdziłem


kupię alternator do mk2 1.8 RP bez wspomagania

Awatar użytkownika
replay
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: pn sty 31, 2005 02:40
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: replay » śr wrz 14, 2005 22:35

dzieki wielkie panowie !! wlasnie qpilem obydwie :-)
A co do samego montazu wtrysku... ma ktos moze jakies schematy połączeniowe? ulatwilo by to napewno prace mechaniorowi przy montazu :-)


Życie zaczyna się po ... wyżej momentu obrotowego

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości