Przy mocnym skrecie stuka cos w zawieszeniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Darcyn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: czw cze 22, 2006 17:57
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Darcyn » pt lis 10, 2006 17:57

to masz przegub przy skrzyni walniety



Awatar użytkownika
Piter.5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:25
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Post autor: Piter.5 » pt lis 10, 2006 22:10

Darcyn, osłona chyba w całosci, po niedzieli wjade na kanał to lepiej oblukam co go boli



wally69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 24, 2007 00:24
Lokalizacja: pomiechówek city
Kontakt:

stuk puk

Post autor: wally69 » sob mar 15, 2008 10:38

ruszajac na skrzyzowaniu w prawym kole stukalo.pojechalem na zuzel i 2 razy zabuksowalem kolami.to samo.odstawilem auto.po ponownym ruszeniu i toczeniu sie slyszalem wyrazne tarcie o metal,ale pojawil sie zgrzyt i przestalo.wymienilem caly prawy przegob od kola (intercars-115zl po znizkach) i wczoraj stojac w korku przycialem luke na pasie obok,skrecilem kola,gaz-bez buksowania,ruszam zwawo i w prawym kole slysze to samo...pukanie.kumpel mowi ze to przegob od skrzyni a nie od kola bo w vento mial tak samo...czy to moe byc to?czy cos innego?



gabtom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lut 07, 2007 13:48
Lokalizacja: Krosno

Post autor: gabtom » sob mar 15, 2008 23:27

lolo_golf pisze:Ja sie jeszcze podłącze do tematu bo widze ze fachowcy od przegubów... :hmm:

U mnie jest takie cos ze jak szybko przyspiesze tak ze koła zapiszczą to slysze dość mocne stukanie po prawej stronie z przodu. Bez względu na to czy ruszam szybko na wyprostowanych kołach czy na skręconych...tu i tu stuka :helm:

Niedawo wymienaiłem osłony gumowe przegubów(te przy skrzyni) i tma niby bylo wszystko ok...nie bylo żadnych luzów, a moze to te przy kołach?? Jak myslicie co to?
Sprawdź tuleje metalowo-gumowe przy mocowaniu wachacza. A najlepiej odwiedź stacje diagnostyczną pojazdów i wszystko.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 471 gości