Czy to uszczelka pod głowicą

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pelsonpnk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 14:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pelsonpnk » pt mar 07, 2008 13:18

Witam

Ja również mam taki problem, że jakies 3 miesiące temu wymieniałem uszczelkę pod głowicą (+inne sprawy, które przy tej okazji się wymienia). No i teraz znów widzę, że mam wyciek spod głowicy - przy lewej stronie w rogu. Niepokoi mnie to ponieważ jest to dość duże...robi sie też mała plama na ziemi, czy to od tego??Czy możliwe, że może mi kapać z miski olejowej? Zaznaczam, że oleju mi ubywa ale nie jakoś strasznie dużo, płyn chłodniczy ok, żadnych dodatkowych objawów na bagnecie...co to może być i jak sobie z tym poradzić??



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » pt mar 07, 2008 14:50

pelsonpnk, a jakiego rodzaju jest ten płyn? bardziej za tłustym czy za wodnistym?


Dziki

Awatar użytkownika
pelsonpnk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 14:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pelsonpnk » pt mar 07, 2008 15:15

jest bardziej tłusty...pod głowicą jest w miarę jasny, ale jak kapnie na ziemie to już ciemny - pewnie olej do wymiany bo już prawie 10 tys od wymiany.



janusz55525
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 26, 2009 10:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: janusz55525 » wt maja 26, 2009 11:12

WITAM mam problem z golfem 3 otóż zawsze rano zaraz po uruchomieniu pojawia sie wielka biała chmura dymu i zaraz zanika oraz skrapla sie woda i po przejechaniu paru metrów także przestaje sie skraplac.Pompa wody jest nowa olej jest na stanie i jest czysty,co do wody w zbiorniczku wyrównawczym to jest napewno czysta ale nie wiem czy jej troche nie ubywa.Proszę o rade co to może byc i jak to usunąć,za każdą rade szczerze dziękujei Pozdrawiam.




Janusz55525

janusz@sferia.mail.pl
Ostatnio zmieniony wt maja 26, 2009 11:18 przez janusz55525, łącznie zmieniany 1 raz.


JCL_@))(

michal167
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt mar 20, 2009 23:17
Lokalizacja: WLKP

Post autor: michal167 » wt kwie 13, 2010 12:56

A ja mam takie problem... GOLF II 1.6B KAT 51kW 89r silnik PN
Ubywa olej, dość znacznie myśle ze litr na tys 1,5tys km. Silnik jest suchy bez wycieków, płyn chłodniczy na odpowiednim poziomie. podczas jazdy auto nie dymi, jest natomiast problem podczas gdy auto jest rozgrzane do odpowiedniej temperatury i stanę na światłach auto chwile popracuje na wolnych obrotach i w momencie gdy ruszam na pierwszym i drugim biegu zadymi potem już jest ok. Czy to może być uszczelka pod głowicą?? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

[ Dodano: 13 Kwi 2010 22:11 ]
ktoś pomoże ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 349 gości