Gdzie jest czujnik temp. na zewnątrz ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Gdzie jest czujnik temp. na zewnątrz ???

Post autor: neo25-pk » sob wrz 10, 2005 23:56

Witam
Pytanie ja w temacie czyli gdzie jest czujnik temp. na zewnątrz podłaczony do MFA. W moiom 1,8 GT po przełączeniu kolejnym z temp. silnika na temp. zewnętrzną to wskazanie odrazu przeskakuje na zegarek :grrr: Nie wskazuje mi temp. zewnętrznej. Nawet niema ---- na wyświetlaczu. Dlacego? Nie podpięty czujnik temp. Gdzie go znajde? HELP :crazy:


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz wrz 11, 2005 00:12

czujnik temp. zewnetrznej jest w zderzaku z przodu, chyba z prawej strony. jak Ci przeskakuje ta pozycja to nie masz czujnika albo jest uszkodzony



Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Post autor: neo25-pk » ndz wrz 11, 2005 00:14

O.K. Dzieki. Jutro sprawdzę bo teraz troszkę za późno ;-D


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » ndz wrz 11, 2005 00:16

Czujnik za zderzakiem przednim. W zasadzie w tej kratce czarnej po prawej stronie z tego co pamiętam. Widać końcówkę czujnika -taki czarny plastikowy pręcik.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz wrz 11, 2005 00:21

dodam jeszcze, że nowy czujnik kosztuje 86 zł....



Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Post autor: neo25-pk » ndz wrz 11, 2005 09:50

No właśnie...w kratce, tylko że ja tych kratek niemam. Nie było ich jak kupiłem Golfa. ale czujnik to pryszcz, bo moge sobie załatwić. Gorzej z przewodem do tego czujnika, ile przewodów do niego idzie, pewnie 2 ale znając VW to pewnie z 3...hmmm..??? I czy jest zakończony jakąś wtyką? Z jakiej wiązki wychodzi? Z tej co światła??


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: piotr1979 » ndz wrz 11, 2005 09:54

neo25-pk pisze:No właśnie...w kratce, tylko że ja tych kratek niemam. Nie było ich jak kupiłem Golfa. ale czujnik to pryszcz, bo moge sobie załatwić. Gorzej z przewodem do tego czujnika, ile przewodów do niego idzie, pewnie 2 ale znając VW to pewnie z 3...hmmm..??? I czy jest zakończony jakąś wtyką? Z jakiej wiązki wychodzi? Z tej co światła??
napewno sa dwa kabelki .kostka jest normalna(2 wtyki poziome)wiem bo mi ten czujnik wisi kolo podloznicy musze go zamontowac na swoim miejscu ja bede mial czas.a z jakiej wiazki wychodzi to musialbym zobaczyc.pozdro


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
neo25-pk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 01:46
Lokalizacja: LESZNO...WLKP
Kontakt:

Post autor: neo25-pk » ndz wrz 11, 2005 12:35

Już sprawdziłem...czujnika niema na bank no i po przewodzie z wtyka też bo ta była wymieniana na nową. I teraz pytanie.: W które miejsce w złączu wielopinowym nad chłodnicą sa przewody od czujnika temp. Czy mógłby mi to ktoś sprawdzić, albo ktoś wie? Bo do tego momentu wiązka przewodów jest oryginalna, a za złaczem "idzie" juz nowa bez przewodu do czujnika temp.


Pilnie kupię osłone rozrządu (górną boczna pokrywę, plastik) !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości