Przydusza sie, czarny dym z tlumika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

policjusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: wt lut 21, 2006 13:36
Lokalizacja: Kolno

Post autor: policjusz » śr mar 05, 2008 21:51

zajac pisze:widze ze masz to samo co ja mialem (palil 45 na 100)tego sie akurat pozbylem , u mnie przeszlo po wymianie sterownika i sondy (kupilem bosha) (obejrzyj sonde dokladnie i sprawdz kabel czy sie nie upalil i czy sonda jest dobrze wkrecona - mi wymienili pajace tak ze nie zerwali gwint nie wkrecili sondy do konca i sie upalil kabel i musialem kupic nowa)
sprawdz tez kabel od ekranowania sondy powinien byc dokrecony do pokrywy zaworowej , powinienes go znalesc sedzac kable od wtyczki sondy do instalacji auta


regulator cisnienia jest pod ta plastikowa pokrywa ktora zakrywa wtrysk , regulator to membrana w takim wystajacym klocku do ktorego dochodza kabelki (chyba 3 lub 4)

wielkie dzięki sąnde sam wymieniałem ale o tym co napisałeś nie pomyślałem dziś już zapużno ale jutro mam zamiar sie z tym uporać nawet jak miałbym go po części rozebrać i sprawdzać więc myślę że jutro wieczorem sie odezwę i powiem ze apetyt na picie mu sie zmniejszył ale wszystkim dziękuje za sugestie i czekam na jeszcze jakieś pomysły :pub: z waszej strony :pub: :hehe:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 579 gości