Faluja obroty :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RADEK1985
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: śr lut 28, 2007 17:56
Lokalizacja: Ostroleka
Kontakt:

Faluja obroty :(

Post autor: RADEK1985 » wt mar 04, 2008 22:10

Witam mam taki problemik z Obrotami w Mk 4 1.8 T Silnik AGU wiec chodzi mi o to ze zawiesza sie na obrotach Jak dam gazu to Chodzi przez pare sekund na 1.700 obr i wolniutko spada najpierw Podłoczyłem pod Vaga zadnych błedów nie wyrzuca Wiec doszedłem do Wniosku ze Przepustnica szfankuje Wyciognołem ja dokładnie umyłem i zrobiłem Adaptacje : :grin: niestety dalej to samo moje podejrzenia padaja na Sonde lambde ale wole was sie spytac morze ktorys z was miał taki przypadek i powie mi cos wiecej na tan temat pozdrawiam i dziekuje za pomoc ..


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141033

Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » śr mar 05, 2008 02:03

Mam dokładnie ten sam silnik i podobny objaw, z tym, że nie zawiesza sie tylko falują obroty do około 1500 obr/min. Na vag- u nie ma błedów, było czyszczenie przepustnicy i adaptacja, problem pozostał. Mechanik znalazł przyczynę w cewce zapłonowej, a dokładniej z tym łącznikiem miedzy cewką,a świecą. Była ona lekko sparciała i miała przebicie, obwiązał ją zwykłą taśma izolacyją i problem zniknął, ale nie na długo bo od niedawna wróciło. Poradzil mi tez, żeby sprawdzić cewki bo moze ona też powodowac falowanie obrotów.
Sprawdz to u siebie moze masz ten sam problem.



Awatar użytkownika
RADEK1985
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: śr lut 28, 2007 17:56
Lokalizacja: Ostroleka
Kontakt:

Post autor: RADEK1985 » śr mar 05, 2008 13:53

Witam dzieki kolego za podpowiedz ale wczoraj pojezdziłem troche i zaczeło ustepywac ale posprawdzam jeszcze wszystko :grin: moze cos znajde pozdrawiam


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141033

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 378 gości