wymiana szklanek popychaczy hydraulicznych opis

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pióro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 29, 2007 16:07
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

wymiana szklanek popychaczy hydraulicznych opis

Post autor: Pióro » śr lut 27, 2008 23:21

Witam!
będę wymieniał teraz w swoim passacie B3 VR6 szklanki przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą i proszę o fachową i sprawdzoną metodę ich wymiany szklanki już zakupiłem ale czytałem trochę sprzecznych ze sobą metod jedni każą wycisnąć cały nowy olej ze szklanki nawet za pomocą imadła ! a jeszcze inni twierdzą że trzeba je napełnić olejem prosze o opisanie właściwego sposobu dziękuję i pozdrawiam serdecznie



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 27, 2008 23:26

nic takiego nie trzeba robić, muszą być trochę zakapane olejem i przechowywane denkiem w dół. A po założeniu nie wolno od razu zapalać silnika i tyle kłopotu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Pióro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 29, 2007 16:07
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: Pióro » czw lut 28, 2008 00:32

a więc moje kupione szklanki które już są dosyć obficie zalane olejem przechowywane powierzchnią styczności z krzywką do dołu po prostu wsadzam i składam nie ma żadnego wyciskania oleju czy nabijania oleju strzykawką do szklanki ?



Sly108
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt gru 20, 2005 12:43
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Sly108 » czw lut 28, 2008 10:11

Nic nie wciskasz, nic nie wylewasz, nic nie wlewasz. Po prostu tak jak są je zakładasz, składasz wszystko i po 30 minutach odpalasz auto.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 395 gości