dwa pytania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

dwa pytania

Post autor: b8tz » śr wrz 07, 2005 23:05

Pytanie nr 1 : Jak ustawic zaplon na sluch? Bylem kiedys u majstra, posluchal silnika i powiedzial ze jest za pozny, przestawil troche i git.... Ale to bylo w innym aucie a w tym (tzn 1.3 MH) probowalem sam cos kombinowac ale nie jest ani lepiej ani gorzej.....

Pytanie nr 2: W momencie gdy przekrecam kluczykiem to kreci mi rozrusznik ale nie ma iskry na swiecach i nie lapie. Ale jak mocniej przekrece kluczyk( tzn do oporu i trzymam) to iskra jest. Jak to naprawić?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr wrz 07, 2005 23:08

Z regulacją na słuch do do lekarza. Nie żartujmy.
Drugi problem zapewne polega na uszkodzeniu styków w stacyjce. Rozbierz i przeczyść oraz jak trzeba podoginaj blaszki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » śr wrz 07, 2005 23:14

Ok to pojade do jakiegos majstra..... A co moze byc efektem zle ustawionego zaplonu? Ja zauwazylem na razie ze w zaleznosci od polozenia aparatu zaplonowego zmieniaja sie wolne obroty. Ustawilem tak zeby mial a wolnych ok 1000 i na razie jest git......... :/ Ale jesli zaplon jest ustawiony zle to na co to moze miec wplyw? Ktos mi powiedzial ze do LPG zaplon musi byc wczesniejszy niz dla benzyny.........



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości