nie działa mi obrotomierz pomuzcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fajfer50
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 19:31
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

nie działa mi obrotomierz pomuzcie

Post autor: fajfer50 » śr wrz 07, 2005 00:44

raz działa raz nie co to może być z tego co zauwazyłem działa jak jest zimny albo była zimna noc i czy jak mi kilometrów nie liczy to da sie to naprawić



greg

Post autor: greg » śr wrz 07, 2005 18:40

obrotomierz podpiety jest kabelkiem od alternatora - sparwdź połączenie przy alternatorze - potrafi się ukruszyć końcówka kabelka przy wsówce i czasem tak bywa że raz łączy a raz nie. Jak to nie pomoże pisz dalej w czym problem.
Co do licznika - gdzieś u mnie leży sam licznik(czyt. prędkościomierz bez obudowy) - jak chcesz się pobawić i z 2 zrobić 1 to mogę wysłać...



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » śr wrz 07, 2005 19:52

W benzynie do alternatora nie jest chyba podłączony, w dieslu tak się podłącza.



Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » śr wrz 07, 2005 21:26

diesel ma podlaczenie z alternatora a benzyniak z cewki zaplonowej, z obrotomierzem mozesz poszukac przy kablach tak jak wczesniej pisano tyle ze szukajac od cewki po licznik, a jak kilometrow nie liczy to trzeba wyciagnac licznik , a przy okazji posprawdzac polaczenia do obrotomierza, w poradach jest opis kostki licznika bedzie ci latwiej, liczniki sa z dwoma kostkami i z jedna kostka .


Zyj kolorowo :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości