Problem z zapalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maxtczew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:55
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Problem z zapalaniem

Post autor: maxtczew » sob lut 23, 2008 13:04

Witam
Mam problemik z zapalaniem w moim golfiku. Zdarza się tak, ze nie moge odpalić samochodu. Troche pojezdze po miescie i jusz pozniej nie moge zapalic samochodu. Po nocy odpala ok, w dzien zapale i gasze klika razy (normalna jazda w trybie miejskim) i za ktoryms razem z kolei nie chce mi odpalić. Rozrusznik kręci, wszytko jest tak jak powinno, tylko ze nie chce odpalić, w takim przypadku tylko odpala na pych, i co smiesze, chwilke pozniej zgaszam samochod i nie ma zadnego problemu by go odpalić, Taka sytuacja pojawia sie coraz czesciej i schemat jest taki sam: Jazda miejska, po czasie problem z odpaleniem, popchanie samochodu, 5 min pozniej dziala jak nalezy. Co to może być, czy ktoś sie spotkał z takim czymś, bede wdzieczny za pomoc

Pz

[ Dodano: Sob Lut 23, 2008 12:05 ]
Aaaa mam golfika 2 1.3 na gazie , ale odplam wszytko na benzynie, znaczy sie probuje :)

Pz



diver666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: pt sie 10, 2007 17:58

Post autor: diver666 » sob lut 23, 2008 13:34

Mój kumpel miał coś podobnego... Problem tkwił w pompce paliwa... Może inni cos powiedzą na ten temat??



maxtczew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:55
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: maxtczew » sob lut 23, 2008 13:42

No jak przekręcam kluczyk, to słychac jak pompka pracuje, ponadto, jak zapale na pych to samochod chodzi na paliwku jak ta lala, wiec to raczej nie jest to :(

Pz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości