Centralny mkII ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » pn wrz 05, 2005 14:20

Na podstawie podlaczenia pompki wnioskowac mozna ze podlaczenie wyglada nastepujaco:
Do tego przelacznika jednym przewodem dochodzic bedzie zasilania, ktore bedzie przelaczane tym przelacznikiem na dwa przewody wyjsciowe w zaleznosci od polozenia zamka (otwarte, zamkniete)

Pewnie bedzie to dzialalo tak:


Zasilanie
|
|
___/ ____
Jeden Drugi
kabelek
od sprezarki

sprawdz czy na ktorym kolwiek jest zasilanie, jesli nie ma to znaczy ze cos miedzy akumulatorem a tym przelacznikiem, mozesz sprawdzic przed i za bezpiecznikiem czy jest napiecie, jesli do wlacznika bedzie dochodzilo napiecie to masz walniety przewod miedzy przelacznikiem a sprezarka.

Powodzenia ;)

Sławek.



dziany9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 20:56
Lokalizacja: Tomaszów

Post autor: dziany9 » pn wrz 05, 2005 23:33

Dzieki.



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » wt wrz 06, 2005 08:00

Nie ma zia cio ;)

Pozdro:

Slawek.



dziany9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 20:56
Lokalizacja: Tomaszów

Post autor: dziany9 » śr wrz 07, 2005 22:30

Naprawiłem :majkel: albo raczej naprawiliśmy. Okazało sie ze jeden przewód dopraowadzający napięcie do zamka w dzwiach przetarł sie.Jeszcze raz DZIĘKI



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » pt wrz 09, 2005 13:39

Nie ma za cio ;)
Ciesze sie ze sie udalo i ze znowu mozesz cieszyc sie sprawnym centralnym zamkiem ;)
Teraz juz wiemy dlaczeko bezpiecznik nie podolal ;) No i na przyszlosc omijaj tego elektryka i innym odradzaj bo wiecej moze popsuc niz naprawic i jeszcze kase za to bierze - mozesz wlozyc taki bezpiecznik jaki byl i zobaczyc czy bedzie oki ;) zawsze lepiej mic taki jaki przewidziano - wrazie czego lepiej niech bezpiecznik walnie niz zeby spalila sie instalacja ;)

Pozdrowka no i gratuluje sukcesu ;)

Slawek.



Awatar użytkownika
hellweaver
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 16:48
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: hellweaver » pt wrz 09, 2005 19:29

Skoro jest tutaj wątek centralnego w drugiej generacji Golfa to mam jedno pytanie....
Mam fabryczny centralny, patrząc na magiczne pudełko w bagazniku zakładam, że jest pneumatyczny. Otwieranie niestety jest tylko z kluczyka i to drzwi kierowcy - wtedy otwierają się wszystkie zamki włącznie z zamkiem bagaznika i odblokowuje wlew paliwa.
Jak można zmodyfikować ten układ tak abym miał dodatkowy pilot tylko do centralnego ewentualnie przełącznik w środku samochodu który zamyka wszytkie drzwi... czy jak zacznę ingerować w układ sterujący OTWARTE-ZAMKNIĘTE to aby on nie zacznie wariować ???


[url=http://imageshack.us][img]http://img160.imageshack.us/img160/4043/img6ga.jpg[/img][/url]

Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » wt wrz 13, 2005 10:38

hellweaver pisze:Skoro jest tutaj wątek centralnego w drugiej generacji Golfa to mam jedno pytanie....
Mam fabryczny centralny, patrząc na magiczne pudełko w bagazniku zakładam, że jest pneumatyczny. Otwieranie niestety jest tylko z kluczyka i to drzwi kierowcy - wtedy otwierają się wszystkie zamki włącznie z zamkiem bagaznika i odblokowuje wlew paliwa.
Jak można zmodyfikować ten układ tak abym miał dodatkowy pilot tylko do centralnego ewentualnie przełącznik w środku samochodu który zamyka wszytkie drzwi... czy jak zacznę ingerować w układ sterujący OTWARTE-ZAMKNIĘTE to aby on nie zacznie wariować ???
Hej ;)
Wiesz co - nie bawiłem się zakladaniem pilota do centralnego chociaz mialem taki zamiar. Jak cos bede wiedzial to dam znac ;) Bo nie chce wymyslac na poczekaniu i nagadac glupot ;)
Nie bardzo rozumiem po co Ci przelacznik w srodku - od srodka zamykasz wszystko wciskajac grzybek od zamykania w drzwiach kierowcy a otwierasz podnoszac go. Masz juz moze jakas centralke z pilotem do swojego autka - bo wtedy moze udaloby mi sie cos doradzic ;)

Pozdrowka:
Slawek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości