Prośba do posiadaczy Etki (problem z częścią)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Prośba do posiadaczy Etki (problem z częścią)

Post autor: mmarek » pn lut 18, 2008 23:00

Witam.Szukam jednej częsci do golfa o numerze 1HM 103 493A. jak przychodze do sklepu zamówić tą część to wyszukują albo gdzieś dzwonią i mówią że jest to "przewód klimatyzacji" i żaden sprzedawca nie był w stanie powiedzieć jak ten przewód wygląda :( a chodzi o to że u mnie "nie jest to żaden przewód klimatyzacji" tylko trójnik który wychodzi z pokrywy zaworów (odpowietrzenie skrzyni korbowej) więc o co tu chodzi ?



Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » pn lut 18, 2008 23:05

Obrazek


Obrazek Obrazek

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » wt lut 19, 2008 21:27

Patrze i patrze na ten rysunek z etki i mi coś nie pasuje. Tam wyraźnie skręca ten trójnik a ja szukam takiego prostego jak na fotce. czy jest możliwe, że jeden numer a dwie różne częsci ?. Chyba że na tej etce są takie "dokładne" rysunki. Pytam bo to nie jest tanie a sprzedawca mówi że nie bedzie miał możliwości zwrócenia tego jakby nie pasowało Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2008 21:28 przez mmarek, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » wt lut 19, 2008 21:52

mmarek,
1. nie sugeruj się rysunkiem bo jest przykłądowy
2. idziesz do ASO pytasz o ta część - (cena nie musi być wcale straszna i zamawiasz - jakbyś się dogadał w ASO to jak przyjdzie o nie tym kształcie to nie będziesz musiał kupić :bigok:
A tak w ogóle to masz silnik ADD?



mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » wt lut 19, 2008 22:24

greg pisze: nie sugeruj się rysunkiem bo jest przykłądowy
Mam nadzieje bo mi ten rysunek bardziej przypomina odme też od golfa 1.8 ale nie wiem jakiego a ten ni jak by mi nie podpasował. Nawet ktoś wystawił taki na allegro
http://moto.allegro.pl/item314321841_od ... nowa_.html
Z tym ASO to zamawiam przez sklep bo mam kilometrów zebym spalił więcej benzyny niż to warte :bajer:
greg pisze:A tak w ogóle to masz silnik ADD?
tak :smoke:
Ostatnio zmieniony wt lut 19, 2008 22:27 przez mmarek, łącznie zmieniany 1 raz.



ralfi33
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pt paź 12, 2007 08:55
Lokalizacja: SILESIA

Post autor: ralfi33 » wt lut 19, 2008 23:35

taką gumę z jedną odgałezioną rurą na dół mam w 1,8 AAM /przedstawioną z allegro/15zeta rzemiosło



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » śr lut 20, 2008 00:42

tak jako ciekawostkę moze powiem ze to co czesto ma przypisane ze jest "do klimatyzacji" wcale nie ma z nią nic wspónego. Wynika to z tego ze barany tlumacza niemieckie katalogi, wprost na polski. Po niemiecku "fur klima" sprzedawca zawsze zinterpretuje jako "do pojazdów z klimą" a ktos kto juz tlumaczy katalog juz niekoniecznie i przewaznie pominie jeszcze nawais i sie nam robi czesc do klimy :). Potem taki sprzedawca w Polsce patrzy i ma "przewód do klimatyzacji" (brakuje tylko nawiasu) a powinien miec "przewód do pojazdów z klimatyzacją".
Tak jest czesto z czesciami ktore sa inne w pojazdach z klimą i bez niej mimo ze czesc nie jest z uklady klimatyzacji
Ostatnio zmieniony śr lut 20, 2008 00:44 przez sas_gti, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości