Gdzie dostanę styki kostkowe do wtyczek do licznika?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gdzie dostanę styki kostkowe do wtyczek do licznika?

Post autor: sas_gti » pn lut 18, 2008 00:49

Witajcie

Chodzi o styki ktore siedzą w kostkach podłączanych do liczników (licznik na dwie kostki)

Generalnie nie mam pojecia gdzie moge to dostac, potrzebuję kilka sztuk. Nie chce robić rzeźby bo potem nie bedę mógł normalnie wtyczek odczepić.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » pn lut 18, 2008 00:55

Generalnie to chyba najłatwiej odwiedzić jakiś szrot.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lut 18, 2008 01:13

no wlasnie nie najłatwiej wcale bo na szrot nie mam blisko, ceny tam są horendalne, nie wejdziesz sam na plac z autami - trzeba kupowac przezs sklep, takze sobie nie wyrwiesz tego co chesz samemu, a z wiazki powiedzą mi ze nie utną samej kostki bo nie sprzedadzą potem takiej wiązki (znam ich za dobrze), no a moze sie okazac ze nie maja wcale a jesli juz będą to bedą zagięte na przewodach, wiec do dodatkowy kłopot. Wiem ze da sie odginać i zaginać na nowych przewodach ale : 1 te styki sa na prawde z bardzo cienkiej blaszki i to moze sie okazać trudne zeby nie ich nie uszkodzic 2 wole nowe


Nie wierze ze nie ma sklepów z czymś takim. Sadze ze pojscie do sklepu do ktorego wiesz ze sa bylo by w moim przypadku akurat prostsze.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » pn lut 18, 2008 09:50

Prawdopodobnie z nowymi bedzie problem, gdyż jest prawie pewne (oby nie!), że kostki są robione specjalnie dla VW i poza serwisem nie występują.
Chyba, że jakaś firma robi "podróbki" wiązek do VW (ale osobiście o tym nie słyszałem) i gdzieś na Tajwanie "tłuką" takie złącza. Ale raczej byłbym pesymistą w tym temacie.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

bettek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn lip 24, 2006 11:01
Lokalizacja: z Tyndy :)
Kontakt:

Post autor: bettek » pn lut 18, 2008 10:29

mi również się wydaje, że tylko uzywka pozostaje :( Popytaj na forum, jak maja całe auta na części, napewno znajdziesz. :bigok:

PS: ja mam kostke od mk1 jakbyś chciał ;)


BETTEK

[url=http://ilespala.pl/podsumowanie/932][img]http://ilespala.pl/obrazek/932/3/1[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości