problem z el. szyba i komfortem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » wt lut 12, 2008 16:33

Za domykanie szyb odpowiada kazdy modul ta elektronika BROSE przy silniczku.
Modul komfortu to wlasnie te moduly Brose przy mechanizmie szyb.



Awatar użytkownika
baciano
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: śr mar 28, 2007 01:36
Lokalizacja: SI
Kontakt:

Post autor: baciano » czw lut 14, 2008 15:25

maryjan pisze:popieprzyłem kable podtrzymania pamięci i szybki (tym razem z przodu) otwierały sie podczas jazdy, postoju, otwierania czy też zamykania samochodu..
mozliwe ze u mnie tez cos bedzie z kablami bo np zamknalem auto z komfortem po czym po jakiejs minucie prawa szyba cala sie otwarla na zamknietym aucie kosmos ale jak moze sie kabel sam przerwac to troche dziwne



Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » pt lut 15, 2008 15:06

mozliwe ze u mnie tez cos bedzie z kablami bo np zamknalem auto z komfortem po czym po jakiejs minucie prawa szyba cala sie otwarla na zamknietym aucie kosmos ale jak moze sie kabel sam przerwac to troche dziwne
Jeszcze jedna uwaga: nie można dac jednoznacznej odpowiedzi co jest nie tak bo przyczyn może być wiele. A większość z nich bierze się niestety z tego ze nasze furki nie są pierwszej młodości i problemy biorą się najczęściej ze starości tzn. śniedź na połączeniach instalacji. Także rozwiązaniem jest kumaty elektryk samochodowy który troszkę poryje w instalacji.

Np. u mnie raz po raz szyba prawych drzwi przednich opuszcza sie i nie chce się podnieść i już... Po kilku kilkunastu minutach jest ok.



kriss-23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 23, 2008 15:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Różnica pomiędzy podnośnikiem 3D ,a 5D przód??

Post autor: kriss-23 » sob lut 23, 2008 16:04

Mam problem w golfie III, a mianowicie nie posiadam także podnośnika elektrycznego z prawej strony. Mam możliwość zakupienia podnośnika ale od wersji 5D. Czy będzie on pasował do wersji 3D. Jeśli ktoś mógł by mi pomóc, to proszę o kontakt pod nr gg. 6570843, lub E-mail: k.sliz@ovibos.pl Z góry dzięki :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości