Problem z hamulcami (serwo)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrekrkk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 08, 2007 20:59
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: piotrekrkk » ndz lut 10, 2008 23:22

bamber pisze:Słuchaj pierwszy uzyles niestosownego slowa, wiec naprawde daruj juz sobie bo to nie bylo mile i tyle..
Ja nie mialem problemow az do teraz = pojawil sie i wiem, ze trzeba wymienic ale poki co skorzystac chcialem z porad forumowiczow, a po drugie brak czasu by odwiedzic sklep. wszedlem na stronke intercars ale nie mam pojecia jak to nazwac itp. wiec wolalem spytac tu. wiec spoko luz kolego bo sie zaczyna gadka = spam.
dzieki za info i pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 22:08 ]
piotrekrkk pisze:madejski.pl
= Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Madejski???????????? yyyyyyyyyy?????/

najlepiej jest zrobic tak . Poszukac kogos kto zajmuje sie hydrauliką siłową . Odkręcić przewód , fachowcy to zrobią na miejscu - wymienia sam przewód i sami będa wiedzieli jaki to dokładnie przewód . Stare koncówki rozkują lub tez wymienia na swoje zamienniki jeśli takie posiadają. Zakują nowe koncówki i przewód gotowy. Problem jest tylko jeden , mianowicie czy w Twojej okolicy znajduje sie odpowiedni zakład do tego . Bo jeśli nie to będzie to troche trwało, wiec lepiej jest zakupić cos używanego .


góra 50zł
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2008 23:24 przez piotrekrkk, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bamber
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: śr sty 19, 2005 03:05
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bamber » ndz lut 10, 2008 23:27

o cholera .. to mi odpisales.. wystraszyles mnie teraz.. kurcze serio z tym tyle roboty?
Opisz to dokladniej co i jak? wlasnie nigdzie nie znalazlem info co i jak sie robi z tym.. kurcze no to widze, ze sporo pracy ;/ ehh
a co do za adres stronki mi dales bo nie kapuje ...
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2008 23:34 przez bamber, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
piotrekrkk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 08, 2007 20:59
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: piotrekrkk » czw lut 14, 2008 18:45

bamber pisze:o cholera .. to mi odpisales.. wystraszyles mnie teraz.. kurcze serio z tym tyle roboty?
Opisz to dokladniej co i jak? wlasnie nigdzie nie znalazlem info co i jak sie robi z tym.. kurcze no to widze, ze sporo pracy ;/ ehh
a co do za adres stronki mi dales bo nie kapuje ...
wpisz w google "madejski hydraulika siłowa" i bedziesz wszystko wiedział , jest to dystrybutor przewodów wysokocisnieniowych na cała polskę . Dorabiają u siebie tez koncówki do przewodów hamulcowych , klimatyzacyjnych itd , itp. w twoim przypadku to tylko w gre wchodzi kurier pomiędzy firma madejski . takze lepiej jest zakupić sprawny używany przewód. taniej wyjdzie.



Awatar użytkownika
bamber
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: śr sty 19, 2005 03:05
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bamber » czw lut 14, 2008 19:52

ale uzywka... ja tez mam uzywke.. ktora z latami swoimi traci swe własciwosci, wiec cholerka nie wiem no... ehh.. a teraz cieplej jest i ani razu pedal nie byl twardy po nocce, wiec jak widzisz, zle nie jest.
Pomysle nad nowym raczej.
Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 340 gości