Coś ze skrzynią?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CHECIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob paź 09, 2004 16:24
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Coś ze skrzynią?

Post autor: CHECIK » pn lis 29, 2004 23:26

W moim MK2 z okolicy sprzęgła;skrzyni biegów wydobywa się dziwny hałas w postaci grechotania.Im bardziej dodam gazu tym bardziej grechoce.W momencie jak auto chodzi na luzie i mam wciśnięty pedał sprzęgła jest cisza;puszczam sprzęgło i pojawia się szum;doddam gazu i pojawia się grechot.Im więcej obrotów tym bardziej hałasuje.Czy to może byc któreś łożysko skrzyni biegow w zwiazku z tym czy jest to naprawialne a może to łożysko sprzęgłowe albo jeszcze coś innego!?Hałas najbardziej przypomina mi rozsypane łożysko.Czy moge z tym tak jeżdzić?Pomóżcie



r30q
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:20
Lokalizacja: Warszawa - Bródno
Kontakt:

Post autor: r30q » pn lis 29, 2004 23:37

łożysko oporowe sprzęgła - ja na to stawiam :) lepiej odrazu wymienic zanim całe sprzęglo sie rozsypie bo potem bedziesz mial wydatek okolo 400 zł a łozysko okolo 30 kosztuje , tyle ze i tak dłubaniny troche przy tym jest


Inne auto z grupy VAG
___________________________________

lukchol

Post autor: lukchol » pt sty 14, 2005 21:48

mam dokladnie to samo w mk2 1.3i, tylko u mnie dochodzi jeszcze problem jak chce z 3 na 2 zredukowac zgrzyta.dzis bylem u mechanika i twierdzi ze to raczej synchronizator lub jakies lozysko w skrzyni biegow. ja juz sam nie wiem, ale chyba nowa skrzynia sie szykuje. pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości