silniczek krokowy 6 pin

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Dimateo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 15:27
Lokalizacja: Łaziska

silniczek krokowy 6 pin

Post autor: Dimateo » sob lut 09, 2008 13:02

witam mam taki problem że nie mam w ogóle wolnych obrotów (nie można odpalić auta bez dodawania gazu a na wciśniętym sprzęgle gaśnie) i myślę że jest to wina silniczka krokowego czy ktoś z forumowiczów wie jak zmierzyć i stwierdzić sprawność właśnie tego silniczka bo znalazłem opis jak trzeba zrobić to w 4 pinowym ale niestety nie w 6 i jeszcze jedno żeby go zdemontować wystarczy odkręcić widoczne 3 śrubki czy coś więcej (mam silnik 1,6 ABU)



Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » sob lut 09, 2008 15:24

odchyl gumowa osłone silniczka a druga osoba niech obserwuje trzpień podczas gdy będziesz zapalał golfa trzpień powinien sie wysówac poszukaj bo duzo było tego na forum ja miałem podobna sytuacje i winne było głowne gniazdo silnika taka nieduza puszka przy głowicy i kilkunastoma kabelkami z niej wychodzacymi miałem tam poułamywane styki i tez zachowywał sie jak twój ....jesli okaze sie ze masz krokowca do wymiany rada nie kupuj podróbek z allegro bo zapłacisz 2 razy kupuj org. chociarz kosztuje sporo te z allegro maja blokuja sie i p[otrzebuja wiekszego napiecia do wysunięcia trzpienia ogólnie nie polecam przekoanłem sie na własnej skórze pzdr


http://inos.int.pl/zanim-napiszesz/
PAY ATTENTION WHEN YOU'RE DRIVE!!
http://www.youtube.com/watch?v=dMXkinfyV8k

RAFIK-XX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pn sie 07, 2006 19:01
Lokalizacja: BIAŁYSTOK/PIASTA
Kontakt:

Post autor: RAFIK-XX » sob lut 09, 2008 16:17

Ja radze zajechać gdzieś na kompa i wówczas bedzie wszystko jasne czy to wina krokowca,czy czegoś innego!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 340 gości