Jakie swiece do silnika 1,8 AAM + LPG

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pn sie 29, 2005 19:36

gdzies czytalem, ze na NGK robi sie nawet 30 tys wiec zmien dopiero jak zauwazysz ze cos sie bedzie dzialao z silnikiem :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
kamil993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pt cze 24, 2005 18:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kamil993 » pn sie 29, 2005 19:40

Deacon pisze:gdzies czytalem, ze na NGK robi sie nawet 30 tys wiec zmien dopiero jak zauwazysz ze cos sie bedzie dzialao z silnikiem :)
a olej tez wymieniasz jak zaczyna sie cos dziac z samochodem? przeciez swiece to jedna z czesci eksploatacyjnych ktore wymienia sie "na przebieg" a nie jak zaczynaja niedomagac. (chyba ze niedomagania zdarzaja sie przed zalozonym momentem wymiany)



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pn sie 29, 2005 19:40

Deacon pisze:gdzies czytalem, ze na NGK robi sie nawet 30 tys wiec zmien dopiero jak zauwazysz ze cos sie bedzie dzialao z silnikiem :)
hmm a co masz na myski piszac ze zmien jak cos sie bedzxie działo z slinikiem:)lepiej zmienic wczesniej niz stac gdzies 500km od domu bo siwece sie skonczyły badz nie móc rano odpalic samocghodu gdzie to roboty nie mozna sie spóznic:) :green_fuck: :grin:



Awatar użytkownika
b8tz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:04
Lokalizacja: Z Kątowni :P
Kontakt:

Post autor: b8tz » pn sie 29, 2005 20:34

uuuu to widze ze wszyscy smigaja na 3elektrodowych a tylko ja na V-Line........ tylko ze mi sie cos pieprzy z paleniem na gazie........



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pn sie 29, 2005 21:05

wez nie przesadzaj i nie ciagnij mnie za slowka OK?? ja swiece po 15 tysiacach na LPG mialem tak ladne ze grzech bylo by je zmieniac. silnik chodzil jak zyleta.


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pn sie 29, 2005 23:15

W/g instrukcji i zaleceń producenta świece powinno wymieniać się co 30tyś. Na LPG spalanie odbywa się w wyższej temperaturze ale myślę, że nie ma co przesadzać. Przed golfem miałem nissana micre z 98 roku i na świecach NGK jeździłem bez żadnych problemów 30tyś bez wymiany. Raz moja mama przez zaniedbanie jeździła na jednych świecach NGK 60tyś kilometrów i też nic złego się nie stało. Nie polecam takich praktyk a jedynie twierdzę, że NGK produkuje rewelacyjne świece.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości