problem z zapalaniem mk3 ABU

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ywretak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn sie 29, 2005 17:04
Lokalizacja: katowice

problem z zapalaniem mk3 ABU

Post autor: ywretak » pn sie 29, 2005 17:24

problem polega na tym że po przekręceniu klucza w stacyjce nie zawsze silnik zapali.Czasami jest tak że kluczyk przytrzymuję trochę dłużej, ale cierpi chyba na tym rozrusznik. Nie wiem czy może mieć tutaj znaczenie założenie wyłącznika zapłonu ( założył mi go znajomy mechanik ).Przy każdorazowym zapalniu auta muszę go wciskać.



Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pn sie 29, 2005 18:05

Włącznik ma znaczenie jeśli go nie wciskasz. Jeśli przy prawidłowej "procedurze" odpalania nadal jest problem to spróbuj zapalać samochód z wciśniętym pedałem gazu tak do połowy. Wtedy odpala od razu.


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

ywretak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn sie 29, 2005 17:04
Lokalizacja: katowice

Post autor: ywretak » pn sie 29, 2005 19:42

Próbowałem już tak robić, ale niestety nic to nie dało.



Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pn sie 29, 2005 23:08

A zaczęło się tak dziać po założeniu tego wyłącznika czy było tak wcześniej??? Co to znaczy, że nie chce odpalać? Kręci i nie zapala czy w ogole prądu nie ma???


Sprzedam REFLEKTORY "golf IV look" do mk3 stan idealny+3 komplety żarówek xenon oraz SPORTOWY FILTR POWIETRZA K&N do mk3+olejki regenerujące(200PLN)

ywretak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn sie 29, 2005 17:04
Lokalizacja: katowice

Post autor: ywretak » wt sie 30, 2005 15:15

przed założeniem tak się nie działo, ale przez jakiś czas po założeniu tego wyłącznika nie było problemu.Silnik kręci ( trudno mi to wytłumaczyć ,to trzeba usłyszeć dżwięk jest taki jakby silnik zaskoczył w ostanim momencie , tak jakby miał zaraz zgasnąć )

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 378 gości