Tylna klapa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

FrozenShadoow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 26, 2007 00:18
Lokalizacja: Kozienice

Tylna klapa

Post autor: FrozenShadoow » czw sty 24, 2008 16:18

Witam,
Mam problem wlacza mi sie alarm i swieci sie dioda otwrtych dzrzwi i świeci sie lampa w bagazniku...wiec problem z zamkiem.....zawazylem ze jest mokry...pewnie jest zwarcie...albo pękl przewod od spryskiwacz tylnej szyby albo nieszczelna szyba. Wkazdym razie chcialby sie do tego zamka dostac....przeczytalem instrukcje i czytalem watki na forum ale nie moge tego wofole zdemontowac. Odkrecilem te dwie srobki w mijscach tych "łapek" i biore srobokretem ale za nic nie chce puscić, w ktyrych miejscach ma dokladnie podważyc...prosze o pomoc bo nie chce czegos polamac



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » czw sty 24, 2008 16:48

na pewno trzymają jeszcze standardowo zatrzaski - lekkie szarpnięcie pomoże, tylko z głową, aby czegoś nie złamać


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw sty 24, 2008 22:21

Zatrzaski mocno trzymią zacznij z boku i do środka a najlepiej wkładając płaski patyk do środka aby nie połamać plastiku



FrozenShadoow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 26, 2007 00:18
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: FrozenShadoow » wt sty 29, 2008 00:09

Witam,
Udało sie rozebrac, ale moje domysly były sluszne.....cieknie mi plyn z mechanizmu tylnej wycieraczki. Co spowodowalo korozje a w zasadzie rozsypała sie zloczka do czyjnika otwartej klapy. Moje pytanie jest takie ile mniej wecej kosztuje ten zamek z tym czujnikime. A drugie to ze wycieka mi ze zlaczki tzn to kolanko co doprowadza plun do mechanizmu wycieraczki(czarne plastkikowe), ma ono tam taka dziurke co z niej wycieka....ale mechanik mi powiedzial ze trzeba caly mechanizm wymienic bo tego sie nie da zakleic......mowi ze to w srodku pękło i zalalo mechanizm a ze te dziurki to powinny byc......co wy na to.

Ile moze kosztowac sam zamek to czarne wystajace z klapy, a ile mechanizm?Moze ma ktos do sprzedania?

[ Dodano: 29 Sty 2008 10:49 ]
Pomóżcie ...prosze



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt sty 29, 2008 13:19




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości