Naprawa rozdzielacz powietrza przy nagrzewnicy!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
virilitas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr sty 23, 2008 11:34
Kontakt:

Naprawa rozdzielacz powietrza przy nagrzewnicy!

Post autor: virilitas » pt sty 25, 2008 12:48

Witam wszystkich i kieruje do was pytanie! Czym zastąpić starą gąbkę lub jej brak przy łopatkach od regulacji strumienia powietrza przy nagrzewnicy! Czy ktoś z was już to kiedyś robił!? Nie wiem czy wszystkie materiały mogą być tu użyte! Pozdrawiam! :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt sty 25, 2008 12:50 przez virilitas, łącznie zmieniany 1 raz.


Jetta - naprawa po spaleniu!

Awatar użytkownika
pivvo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 08:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: pivvo » pt sty 25, 2008 13:13

gąbka jest montowana tylko aby uszczelniać oraz wygłuszyć przepływające powietrze myślę że można dać dowolną gąbkę,



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pt sty 25, 2008 13:34

Ja bym wstawił taką

http://allegro.pl/item302780823_gabka_a ... html#photo

jak robiłem panel środkowy to gąbka się wykruszyła doskonale klei się budaprenem :)


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
virilitas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr sty 23, 2008 11:34
Kontakt:

Post autor: virilitas » pt sty 25, 2008 13:45

Dzięki za cenne uwagi! Wiem że pytania które tu zadaje mogą dziwić! Lecz jeździłem nią 5 lat i potem sprzedałem koleżance! Mam duży sentyment do VW miałem GOLFA I , Jette I, Jette II i passata II i darze tą firmę wielkim szacunkiem bo autka którymi jeździłem były niezawodne! Dlatego wkładam w nie tyle serca!

PS
Tą Jettą byłem w Munchen i w pierwszy dzień swojego pobytu za wycieraczką od razu miałem oferty kupna od Niemców! Jetta I (1,3) byłem we Francji zrobiłem na raz 2600 km i nawet się nie zająknęła! Teraz naprawiam mojej koleżance ten sprzęt bo była u elektryka który coś pogrzebał w instalacji (szarpał za kable przy cewce) w wyniku czego zapaliła się komora silnika! Zapaliła się na stacji benzynowej gdy koleżanka ją zatankowała i chciała odjechać! :bajer: Autko miało iść na złom lecz nie dopuściłem do tego! :grin: Wymieniłem wszystkie przewody , węże czujniki it.p Auto odpaliło od tknięcia ! Pozdrawiam :metal: :metal: :metal:


Jetta - naprawa po spaleniu!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości