oswietlenie wnetrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kamcioo87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 02, 2007 17:08
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

oswietlenie wnetrza

Post autor: kamcioo87 » śr sty 23, 2008 17:38

witam. od jakiegos czasu nie mam oswietlenia w bagazniku. myslalem ze to wina spalonej zarowki po wymianie okazalo sie ze stara byla dobra a na nowej tez nie swieci. bezpieczniki sprawdzilem i sa dobre. jaka moze byc pzyczyna..?? z gory dzikei za podpowiedzi/pozdrawiam kamil



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » śr sty 23, 2008 18:05

W klapie przy zamku lubi wypadać wtyczka ,A zła nowina to taka że przyczyną moze byc też krańcówka w zamku , a pzede wszystkim sprawdź łączniki pomiedzy klapa anadwożiem kable sie przecierają i peka tez izolacja



Awatar użytkownika
Niemiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: wt mar 13, 2007 18:53
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: Niemiec » śr sty 23, 2008 21:51

a mógłby ktoś coś jaśniej?? Czytałem na temat zamka drzwi, ale na temat tylniej klapy nic nie znalazłem. U mnie tez się światełko nie świeci, ale też się w środku nie zapala przy otwarciu, więc bedzie prawdopodobnie mikrowłącznik. Gdzie go szukać??
Mam problem tez z włożeniem kluczyka do zamka w klapie. Jest całkowicie zapchany jakimś syfem. Prubowałem go już WD40 przeczyścić, ale to nic nie daje :( Planuje go zdemontować i zostawić na kilka dni w ropie - może to coś da - ale jak tą wkładke wyjąć??!!


http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

kamcioo87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 02, 2007 17:08
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: kamcioo87 » śr sty 23, 2008 22:56

u mnie swiatlo we wnetrzu auta zapala sie tylko jets problem z bagaznikiem.. czy to jest jakos podlaczone do zasilania z zapalniczka w bagazniku??



hudy21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: hudy21 » czw sty 24, 2008 07:27

Witam przyczyną jest mikrowyłącznik w zamku tylnej klapy. Niewiem czy jest sens sięz tym bawić ja robiłem z tym u siebie było dobrze przez 2 miesiące potem znowu nie świeciło. Lepiej kup sobie nowy zamek kosztuje 70 zł
http://www.allegro.pl/item300761485_zam ... lf_iv.html



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości