"ulepszacze" zabezpieczajace silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
golfik88
...
...
Posty: 714
Rejestracja: pt maja 18, 2007 14:48
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

"ulepszacze" zabezpieczajace silnik

Post autor: golfik88 » wt sty 01, 2008 22:07

witam,
chcialbym dowiedziec sie jakie sa wasze zdania na temat dodawania roznych duperelkow do silnika w celu zmniejszenia jego zuzycia, polepszeniu jego pracy itp. itd. takich jak,np "ceramizer"
Stosowal juz ktos takie zabiegi?? :bajer:
pzdr

http://allegro.pl/item288442555_ceramiz ... oleju.html



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: "ulepszacze" zabezpieczajace silnik

Post autor: Szosownik » wt sty 01, 2008 22:21

golfik88 pisze:witam,
chcialbym dowiedziec sie jakie sa wasze zdania na temat dodawania roznych duperelkow do silnika w celu zmniejszenia jego zuzycia, polepszeniu jego pracy itp. itd. takich jak,np "ceramizer"
Stosowal juz ktos takie zabiegi?? :bajer:
pzdr

http://allegro.pl/item288442555_ceramiz ... oleju.html
mi to przypomina doctor-a który zalewa sie do silnika jak jest już na wykończeniu
szkoda kasy



zoso8894
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: czw gru 21, 2006 18:05
Lokalizacja: wwa

Post autor: zoso8894 » wt sty 01, 2008 22:33

bzdury tak jak magnetyzery i inne cuda
zobacz na spreparowaną stronę o ceramiserach
ja tam kiedys dodałem wlasną opinię oczywiście średnio entuzjastyczną i co ?
nie ukazała się . chodzi o efekt psychologiczny który w tym przypadku działa.
zobacz ile posób na alegro kupiło to gó..o .
albo ten niby film co tam jest przecież to lipa nigdy coś takiego nie ukazało się w tv.
a artykuły w gazetach to płatne ogłoszenia wyglądające jakby pisała je gazeta.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2008 22:35 przez zoso8894, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
golfik88
...
...
Posty: 714
Rejestracja: pt maja 18, 2007 14:48
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: golfik88 » wt sty 01, 2008 22:35

wlasnie o takie rady mi chodzi :okej: , sam uwazam ze to jest go..o ale robi sie ciekawie prosze o wiecej :food: waszych uwag



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » wt sty 01, 2008 22:37

zoso8894 pisze:bzdury tak jak magnetyzery i inne cuda
zobacz na spreparowaną stronę o ceramiserach
ja tam kiedys dodałem wlasną opinię oczywiście średnio entuzjastyczną i co ?
nie ukazała się . chodzi o efekt psychologiczny który w tym przypadku działa.
zobacz ile posób na alegro kupiło to gó..o .
albo ten niby film co tam jest przecież to lipa nigdy coś takiego nie ukazało się w tv.
a artykuły w gazetach to płatne ogłoszenia wyglądające jakby pisała je gazeta.
dokładnie
po co nam robić pierścienie i uszczelniacze skoro mamy takie cuda



Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » wt sty 01, 2008 22:41

zoso8894 na TVN turbo ostatnio było o tym http://www.ceramizer.pl/content/view/122/76/ W sumie zasada działania raczej wiarygodna, osobiście na razie bym tego sobie nie wlał, ale nie ma też sensu pisać, że na bank to ściema bo być może niekoniecznie.


pzdr


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

majki75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 14:50
Lokalizacja: okolice Opola

Post autor: majki75 » wt sty 22, 2008 21:53

golfik88 pisze:Stosowal juz ktos takie zabiegi??
Wlałem do Audika 1.8 benz z '85 roku.
W momencie wlania auto nie miało dla mnie dużej wartości, wiec sie zdecydowałem. Przejechałem tym autem jeszcze ze 2 wymiany oleju czyli ok. 20kkm, nie odczułem ani pozytywnych (zmniejszenie zużycia oleju/paliwa, obniżenie hałasu, itd) ani negatywnych zmian - jednym słowem placebo.
Potem autkiem zaopiekował się bardzo miły właściciel szrotu i niestety nie znam jego dalszych losów.


majki

Awatar użytkownika
Jessy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt paź 30, 2007 09:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Jessy » wt sty 22, 2008 23:25

Ten test to jakaś totalna sciema :green_fuck: :green_fuck: , Umnie jak wyciekł olej spod filtra oleju to w ciągu kilku sekund auto zaczeło chodzic jak diesel, popychacze zaworów niemiłosiernie klekotały :grrr: W tym aucie co przedctawili w tescie Auto posiada owe popychacze chydrauliczne. Przeciesz olej ma też funkcje odprowadzania ciepła miedzy współpracujacych czesci. Pie**** szarlatani, tylko kase by chcieli. Nic nie zastąpi pożadnego remontu. Taki specyfik przeciesz nie zregeneruje zurzytych czesci np: tuleje cylindrowi, jest to niemożliwie ze taki preparad zrobi naddatki w materiale.


Lewy pas zaglądasz śmierci w twarz...a tak na marginesie... " CZERWONE SĄ SZYBSZE..:D "

Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » śr sty 23, 2008 13:17

Wypowiadają się tylko Ci co tego nie stosowali... no poza jednym przypadkiem i o dziwo jest to jedyna nie negatywna wypowiedź :-k

Reszta postów wygląda tak jakby rozmawiały mohery na łamach Radia Maryja o tym, że np stosowanie prezerwatyw jest bee i tylko kalendarzyk może nas uratować przed nadmiarem dzieci. ;) Proszę mi się tu nie obrażać od razu no ale tak to mi wygląda... :)

Nie wiem czy wszystkie takie dodatki działają czy jest to ściema ale...

Ja akuratnie ten ceramizer dawno temu wlałem. Koszt nie aż taki duży więc się skusiłem. Co zauważyłem to może nieco ciszej pracujący silnik i co mnie najbardziej ucieszyło to wyraźnie mniejsze spalanie. Uzyskiwałem wtedy swoje najmniejsze spalania na tamten czas.

Więc drodzy eksperci... jak sami nie testowaliście lub przynajmniej nie zrobił tego Wasz dobry kumpel lub sąsiad, którego możecie sprawdzić to darujcie sobie wypowiedzi w stylu, że "na pewno nie bo nie".


dekoracje weselne, florystyka -> prv

Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » śr sty 23, 2008 13:22

sle pisze:Wypowiadają się tylko Ci co tego nie stosowali... no poza jednym przypadkiem i o dziwo jest to jedyna nie negatywna wypowiedź :-k

Reszta postów wygląda tak jakby rozmawiały mohery na łamach Radia Maryja o tym, że np stosowanie prezerwatyw jest bee i tylko kalendarzyk może nas uratować przed nadmiarem dzieci. ;) Proszę mi się tu nie obrażać od razu no ale tak to mi wygląda... :)

Nie wiem czy wszystkie takie dodatki działają czy jest to ściema ale...

Ja akuratnie ten ceramizer dawno temu wlałem. Koszt nie aż taki duży więc się skusiłem. Co zauważyłem to może nieco ciszej pracujący silnik i co mnie najbardziej ucieszyło to wyraźnie mniejsze spalanie. Uzyskiwałem wtedy swoje najmniejsze spalania na tamten czas.

Więc drodzy eksperci... jak sami nie testowaliście lub przynajmniej nie zrobił tego Wasz dobry kumpel lub sąsiad, którego możecie sprawdzić to darujcie sobie wypowiedzi w stylu, że "na pewno nie bo nie".
kolego nie bulwersuj sie tak
nic nie ma "napewno"
zdania są na ten temat podzielone i nie ma tu o czym gadać



Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » śr sty 23, 2008 13:58

Szosownik pisze:
sle pisze:Wypowiadają się tylko Ci co tego nie stosowali... no poza jednym przypadkiem i o dziwo jest to jedyna nie negatywna wypowiedź :-k

Reszta postów wygląda tak jakby rozmawiały mohery na łamach Radia Maryja o tym, że np stosowanie prezerwatyw jest bee i tylko kalendarzyk może nas uratować przed nadmiarem dzieci. ;) Proszę mi się tu nie obrażać od razu no ale tak to mi wygląda... :)

Nie wiem czy wszystkie takie dodatki działają czy jest to ściema ale...

Ja akuratnie ten ceramizer dawno temu wlałem. Koszt nie aż taki duży więc się skusiłem. Co zauważyłem to może nieco ciszej pracujący silnik i co mnie najbardziej ucieszyło to wyraźnie mniejsze spalanie. Uzyskiwałem wtedy swoje najmniejsze spalania na tamten czas.

Więc drodzy eksperci... jak sami nie testowaliście lub przynajmniej nie zrobił tego Wasz dobry kumpel lub sąsiad, którego możecie sprawdzić to darujcie sobie wypowiedzi w stylu, że "na pewno nie bo nie".
kolego nie bulwersuj sie tak
nic nie ma "napewno"

zdania są na ten temat podzielone i nie ma tu o czym gadać

no właśnie mówię, że nic nie ma na pewno i żeby się tak nie stroszyć jak przekupy na targowisku nie mające żadnych konkretów ...

się nie burzę, napisałem tylko jak u mnie było :jezor:
Ostatnio zmieniony śr sty 23, 2008 13:59 przez sle, łącznie zmieniany 1 raz.


dekoracje weselne, florystyka -> prv

qbap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 21:31
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: qbap » śr sty 23, 2008 17:57

ceramizer działa silnik chodzi lepiej wzrost sprężania na wszystkich cylindrach max o 0,9 na 1 cylindrze i to jest wypowiedz która cokolwiek wnosi do tematu a nie głupie gadki typu nie dziala bo nie może dzialac :finga:



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » śr sty 23, 2008 20:52

qbap pisze:ceramizer działa silnik chodzi lepiej wzrost sprężania na wszystkich cylindrach max o 0,9 na 1 cylindrze i to jest wypowiedz która cokolwiek wnosi do tematu a nie głupie gadki typu nie dziala bo nie może dzialac :finga:
czyli twierdzisz że jak u mnie bierze olej to ceramizer może coś pomóc?



qbap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 21:31
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: qbap » pt sty 25, 2008 00:57

moje zdanie jest takie że jeżeli olej nie leci przez uszczelniacze to może. zależy to pewniwe oczywiście os stopnia zużycia silnika ale jak nie sprubujesz to sie nie przekonasz. ja pisze jak u mnie się to sprawdziło. nie jest to majątek. wszędzie widze opinie ludzi którzy tylko prorokują a nie mają żadnego doświadczenia z preparatem. decyzje pozostawiam tym co nie są jakimis cholernymi jasnowidzami i lubią spradzić coś czasem na własnej skorze....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 505 gości