Demontarz podsufitki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Gacu16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: sob lut 25, 2006 16:29
Lokalizacja: Śląsk

Demontarz podsufitki

Post autor: Gacu16 » ndz sty 20, 2008 22:06

Cześć wszystkim ;) jutro będe montował antene od cb w swoim golfie około 20cm od tylniej klapy na dachu tam gdzie jest oryginalna antena od radia(której nie mam wiec będzie wiercenie) i mam pytanko jak rozbierać podsufitke tak żeby sie nieokaleczyła:P tzn nic nie będzie podsufitce jak rozbiore ja z tyłu a z przodu będzie zamocowana i ją lekko odegne?? nie złamie sie jakoś albo coś bo nie wiem z czego ona jest zrobiona a nie chce jej zniszczyć;) kabel od anteny puszcze w tylnim słupku za tylnimi drzwiami pod tylnią kanape a nastepnie w progu;)



bettek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn lip 24, 2006 11:01
Lokalizacja: z Tyndy :)
Kontakt:

Post autor: bettek » ndz sty 20, 2008 22:15

musisz na nią uważać, bo to jest taka jakby krucha pianka. Jeśli masz wersje z szyberdachem to musisz cholernie uważać. jak bez szybra to troszeczke mniej ;)
Zdejmij z tyłu listwe potrzymującą - na wcisk jest, potem słupki tylne poluzuj i odchyl, słupki śrokowe i wyjmij pomału z uszczelek tylnych drzwi lub szyb.


BETTEK

[url=http://ilespala.pl/podsumowanie/932][img]http://ilespala.pl/obrazek/932/3/1[/img][/url]

Gacu16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: sob lut 25, 2006 16:29
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Gacu16 » ndz sty 20, 2008 23:12

Nie mam szybra wiec luzik:D właśnie o taką odpowiedź mi chodziło kolego bo kiedyś rozbierałem w kumpla aucie podsufitke to była z jakiejś dychtopodobnej sklejki sie złamała i zmarszczyła w miejscu złamania xD ( to nie był VW)



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn sty 21, 2008 05:46

bettek pisze:Zdejmij z tyłu listwe potrzymującą - na wcisk jest, potem słupki tylne poluzuj i odchyl, słupki śrokowe i wyjmij pomału z uszczelek tylnych drzwi lub szyb.
Jeszcze osłonki p/słoneczne i rączki.

Najlepiej zdjąć ją całą, kruche to jak 150 i przy wierceniu dużo nie trzeba aby połamać.



Majew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt sie 10, 2007 13:31
Lokalizacja: Kraków/Bielsko-Biała

Post autor: Majew » pn sty 21, 2008 16:14

...jak się raz zdejmie to potem......lepiej kupić nową... :otepienie:
nie spotkałem się z gorszym rodzajem podsufitek...niż te nasze w Mk II.. :grrr:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości