Samoczynnie wlaczajacy sie alarm

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pawko_1111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 03, 2007 14:12
Lokalizacja: Łódź/Mazury

Samoczynnie wlaczajacy sie alarm

Post autor: Pawko_1111 » ndz sty 20, 2008 15:57

Problem jest nastepujacy:

Oryginalny alarm Volkswagena (w kluczyku) w MK4 z 2000r. wlacza sie samoczynnie. Gdzie szukac usterki??

Mi sie wydaje, ze moze to miec jakis zwiazek z tym, iz leje mi sie woda (nie plyn chlodniczy) pod nogi kierowcy. Stawiam na zatkane odplywy albo przednia szybe, ktora byla wymieniana w 2006r. Czy to moze miec jakis wplyw?? ktoredy poprowadzone sa przewody od alarmu. Macie jakis schemat??

Pomozcie, bo furak stoi na osiedlu po chmurka, sasiedzi pewnikiem sie nie ciesza jak im cos wyje przez pol nocy...



Mash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mash » ndz sty 20, 2008 16:28

a nie masz czasem problemow z mikrosytkiem w drzwiach, nie zapala Ci sie np podczas jazdy swiatelko w aucie??

pozdro



Pawko_1111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 03, 2007 14:12
Lokalizacja: Łódź/Mazury

Post autor: Pawko_1111 » ndz sty 20, 2008 16:38

O ktorym swiatelku mowisz?? Tym na podsufitce, czy tym malym w dzwiach??

Generalnie jest tak, ze swiatelko w drzwiach kierowcy dziala ok i jak otwieram drzwi kierowcy to zapala sie na podsufitce. Jak otwieram drzwi pasazera to zadne swiatelko nie dziala, ale to jest chyba problem czujnika w klamce, zreszta od momentu jak kupilem (3 miesiace) sie nie swiecilo.

Problem natomiast jest ze swaitelkiem w bagazniku. Wydaje mi sie ze czsami sie zapala, a czasami nie. Ale tego nie jest pewien. Bede musial sie blizej przyjrzec. Moze po prostu cos z zaroweczka...



Mash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mash » ndz sty 20, 2008 16:42

siemanko jezeli jest tak jak mowisz ze masz oryginalny alarm a nie tylko immo to problemem moze byc ktorys z mikrostykow. jak raz ci sie zapala swiatelko w bagazniku raz nie to moze mikrostyk szwankowac i np przy zamknietej klapie zapali Ci sie swiatelko na chwile w bagazniku (mrygnie czy cos) i alarm to widzi jako otwarta klape i sie zalacza. jezeli masz tylko immo i Ci sie zalacza to nie mam pojecia co moze byc:)

pozdrawiam



Pawko_1111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 03, 2007 14:12
Lokalizacja: Łódź/Mazury

Post autor: Pawko_1111 » ndz sty 20, 2008 16:47

Mam immo i alarm, bo jak sie zalacza to mrugaja swiatelka i wyje syrena tzn klakson. Na pewno jest tez problem z czujnikiem otwarcia w klapie, moze to dlatego. Czasami jak jade to wlacza mi sie sygnalizacja, ze jest otwarta klapa, ale to juz z kolega z forum opanowalismy i bedziemy robic za kilka dni. Powodem jest najprawdopodobniej cieknacy plyn do spryskiwaczy. (uszkodzil tez elektronike w mechanizmie od tylnej wycieraczki).



Mash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mash » ndz sty 20, 2008 23:20

no to zycze powodzenia w pracah, co do tego plynu to jak bedziesz robil klape to rozbierz tez lewy tylni słupek tam tez leci waz i taki lacznik ktory sie tez chrzani to sobie go od razu zrob bo czasem jest tak ze jak zrobisz klape to wlasnie tam zaraz cisnienie wywala

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości